Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemnek van egy 10 éves fia, aki nálunk van hétköznap, hétvégére megy el az anyukajahoz. Van egy kozos 2 éves gyerekünk is. Én fürdetek / altatok alapvetően, a férjem pedig rendezte a Nagyfiút, hétvégén pedig “besegített” nekem, szombatonként ő ébredt néha a kozos fiunkhoz, mentek piacozni, játszóterezni. Kitalálta, hogy a nagyfiát beiratja egy tehetséggondozási programba, ami havi 2 hétvége, ilyenkor pénteken is itt fog aludni, és szombaton viszi / hozza erre a programra.

Amikor kifakadtam neki, hogy ez nagyon rosszul esik, mert így oda lesz a szombatunk, így reagált: “milyen szombat? Úgy is egész nap csak az altatásból fog állni, altatod az egyik gyereket, aztán a másikat” (Ja mert decemberben jön a kistesó)

Szerintetek rosszul látom a helyzetet? Jogosan bántódtam meg?



júl. 9. 20:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%

#10 Elvált szülők gyereke vagyok, többféle "mostohával", az úgy szeretlek, mintha a saját lányom lennéltől, a fene egye meg, ezzel is foglalkozni kell áton, a korban inkább testvérem lehetne, de akkor is a gyereked, és igenis foglalkozz velé-ig.

Ha valaki akarja, megtalálja a közös hangot. Teszem hozzá, hogy az utolsót felnőtt fejjel kaptam, és ha ő nincs, akkor talán nem is rendeződik a kapcsolatom az apámmal. (És akkor már volt közös gyerekük, én meg igencsak felnőtt voltam már)

júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintetek rosszul látom a helyzetet? Jogosan bántódtam meg?"


Nagyon rosszul látod! Nem jogos a bántódásod!

Ne pont szombaton akarj töltekezni! Önző!

júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem megint, hogy minek kellett egy harmadik is, amikor egy szonbatot képtelen vagy egyedül levezényelni, és most szólok, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Egyre jobban fogja bökni a csőröd a nagyobb gyerek, mert nem fogjátok tudni "megélni" a kicsikkel a kicsis dolgokat, ha ott a pótkerék.
júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
37%
Elolvastátok a kérdést? A nagyobbik gyerek egész héten náluk van!
júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom nem egész napos program, nem megy rá az egész szombat. Amúgy meg, ha ennyire nehezen éled meg, miért szülsz még egyet? Ami nem megy, nem kell erőltetni. 2 éves a kicsi, mehettél volna vissza dolgozni, ő meg bölcsibe, gondolom az is derogált volna...Nem a nagytesónak kell szívni és programokról lemondani, tudtad mit vállalsz, ha gyerekes férfinek szülsz még kettőt!
júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Mit tennék a helyedben? Összeszedném magam és nem picsognék. Normális napirendet alakítanék ki, hogy mire jön a tesó minden flottul menjen Ha annyira nehéz a 2 évessel, nem szülnék még egyet.
júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
24%
Ti nagyon buták vagytok. Vagy nem olvastátok el rendesen a kérdést vagy nem láttok a szemüvegeteken túl 7 napból 5öt így is ott van a nagy. A kicsire így is heti 2 nap figyelem jut, most abból is bukik és jön a tesó is. Ez szerintetek tökre rendben van? Bezzeg ha az ex gyereke lenne már menne a háborgás
júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
8%

#17 Végre valaki megértette a kérdést.

#14 vagyok

júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsétlen gyerek meg férjed.


Mondjuk ha nekem hisztiztél volna szros 2x félórán, amíg hozom-viszem a saját gyerekemet... nem sokáig élnénk együtt.

júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
32%

" így reagált: “milyen szombat? Úgy is egész nap csak az altatásból fog állni, altatod az egyik gyereket, aztán a másikat”

"Jogosan bántódtam meg?"

Miért bántódtál meg? Nem bántott. Így jelezte, hogy más/jobb szombatokat szeretne, gondolom veled is többet szeretne lenni. Beszéljetek erről és találjatok ki valami megoldást, hogy mind a kettőtöknek kellemes közös élmény kegyen az együtt töltött hétvége.

júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!