Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleitek hogy reagálnának...

A szüleitek hogy reagálnának erre?

Figyelt kérdés
Nektek a szüleitek hogy reagálnának arra, hogyha 18 évesen párkapcsolatba kerülnétek egy 50 éves férfival aki ráadásul a szomszédban lakik?
júl. 2. 20:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
47%
Ciki ugye kérdező? Könnyebb ismerosre fogni... 😆 Ugyse ismerünk, úgyhogy nyugi
júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
24%
Apukám elmondott volna minden kurvának, de amúgy is azt csinálta mindenért, nem volt nyugodt életem tőle. Szóval ezt biztos nem tűrte volna, részegen abba se hagyná a bántalmazást érte. Anyukám elfogadta volna.
júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon csalódtak volna bennem, hogy bużi vagyok. A korkülönbség csak torta a hab alatt. :D
júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
34%

A szüleim nagy valószínűséggel szólnának a nagybácsimnak, hogy a rosszarcú barátaival lássák el a baját.


Amúgy, nagyon undorító... 😬

júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a kapcsolatban mindkét fél mentálisan sérült, ha a szüleik se szólnak semmit akkor őket is beleértve.
júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%
Szét csapkodnák a fejem.
júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
33%

20 évesen jöttem össze 49 éves férfival. 7 év telt el azóta és köszönjük szépen, nagyon jól megvagyunk.

A szüleim először csak hümmögtek meg kicsit csóválták a fejüket, de szinte egyből el is fogadták. Úgy vannak vele hogy ha nekem jó akkor nekik is. Akkor már több mint 1 éve külön éltem tőlük szóval úgy beleszólásuk már nem volt az életembe.

Egyébként százszorta választok inkább egy idősebb, de nyugodt férfit aki mellett biztonságban érzem magam, mint egy velem egykorút akit "még hajt a vére".

júl. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
59%
17. ezt gerontofíliának hívják. Semmi baj ha apa komplexusa van néhány nőnek, ha azt vesszük jó stratégia ha sok pénze van. Később nyugodt nyugdíjas évekre számíthat.
júl. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
73%
Apám kb a saját csődjének élte volna meg, ha ilyen komplexusokkal küzdöttem volna. Nem, ez nem normális dolog, gerontofíliának hívják. A másik fél akár több generációval is idősebb, de ezek a kapcsolatok általában nem szerelem indíttatásúak, inkább valami perverz szülő-gyerek hiányt próbálnak pótolni.
júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem ezt a korkülönbség parát amúgy.

Miért hiszi mindenki azt, hogyha két ember összejön, akkor utána az idők végezetéig együtt is maradnak????


Ma még a szokványos korosztályos és korkülönbséges párok se maradnak örökké együtt, nemhogy azok, ahol nagy a korkülönbség. Nem értem a parát.

júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!