Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleitek hogy reagálnának...

A szüleitek hogy reagálnának erre?

Figyelt kérdés
Nektek a szüleitek hogy reagálnának arra, hogyha 18 évesen párkapcsolatba kerülnétek egy 50 éves férfival aki ráadásul a szomszédban lakik?
júl. 2. 20:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg nem örültek volna neki.
júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
93%
Hasonló, mint amit az első ír, de gyereket semmiképp ne csinálj a fickónak 18 évesen. Annál rosszabb forgatókönyv kevés van
júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Huddersfield válasza:
77%
Ha egy 30as, 40es vagy 50es eveiben levo ferfi 15/20/25+ evvel fiatalabbal probal parkapcsolatba kerulni, az azert van mert a vele egykoruak nem hajlandoak elturni amit kinalni tud egy parkapcsolatban / turning el holy hogan viselkedik. (Red flags etc)
júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Én szülőként kb. nekimennék a pasinak. Aki ennyi idősen egy 18 évest akar, az nem normális. Mondjuk annál is van valami probléma, aki egy apja/nagyapja korú pasival akar együtt lenni.
júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Itt egyik fél se komplett, biztos, hogy mentális gond van mind a kettőnél. Szülőként mind a kettővel mélységes beszélgetés lenne.
júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%

Hasonló helyzetben vagyok/voltam (nem, nem ilyen durva szintén és igen, 4 éve együtt vagyunk, és nem egyiküknek sincs agyi problémája, és igen mindkettőnknek volt a kororsztályábol nem egy párja, nem jött be:D)

Szóval az én szüleim nagyon jókor tudták meg, így egész jól sült el a dolog, annak ellenére hogy nem valami barátságosak. Szerintem a titok az időzítés.

Ennek ellenére semmiképp nem ajánlom az ilyen kapcsolatot, csak ha TENYLEG úgy érzed ez a neked való. Szóval ezer+ egyszer gondold át, hogy s mint.

júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
A szüleim a nyakam tekerték volna ki
júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Mit akarsz attól a pasastól? Ugye nem gondolod, hogy hosszú távon tervez veled? Mért nem a korosztályodból keresel? Hiányzik az apád?
júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
21 éves koromban a 41 évest jól viselték, de ennél már lehet, nem lett volna őszinte a mosolyuk, na.
júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A csaj az egyik ismerősöm, de akkor nem csak szerintem nem normális...
júl. 2. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!