Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit tanácsolna anyaként...

Ki mit tanácsolna anyaként szülőként nőként férfiként apakènt a lányának ?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést kitettem egy csoportban de nem érkezett még ffi apa oldalról válasz


Kíváncsi vagyok és szeretném megkérdezni

Kort és nemet is írjatok légyszi



Sziasztok


Tapasztalt bölcs anyukák felnőtt nők, férfiak apukák válaszát várom.


Ti mit tanácsolnátok a lányotoknak ?


Én "férfiak" között dolgozom egyedül nőként és elő szokott jönni a párkapcsolat és a szex téma. Nagyon érdekes hallani a munkatársaimat erről beszélni. (18-35 évesek).


Az elmondásuk alapján a férfiak java része az ismerkedési fázisban olyan stratégiát alkalmaz a nők körében, hogy tudják pontosan mi kell a nőnek, mire vágyik a nő, hisz elérhető minden információ az interneten erről.

Folyamatosan megjátszák azt a "férfit" ami kell a nőnek és ezt képesek hónapon keresztül is eljátszani.


Ezeket a példákat ők mondták: sokat írnak, érdeklődèst mutatnak, fizetnek a randin, bemutatnak a családnak, barátoknak ... kiállnak a nőèrt (nem egy tutyi-mutyi elbujok anyukám szoknyája alá típust mutatnak). Vannak számukra kellemetlen helyzetek, de a "stratégia" kedvéért ezt is hajlandóak megjátszani a nő kegyeièrt .

Nyíltan elmesélték,hogy ez csak stratégia a fèrfi részéről, mert igazából ezekkel a cselekedetekkel akarják elérni, hogy lekerüljön a nőről a bugyi és ráadásul simán képesek kivárni szexben a 3-5 hónapot, ha a nő arra kéri,mert akkor ők elmondhatják,hogy mennyire türelmes és odaadó volt hozzá....


Ezáltal lehetetlenné válik számomra a szexuális együttlét előtt eldönteni,hogy olyannal feküdjek csak le aki számára értékesek vagyok, hisz honnan tudjam akkor leszűrni,hogy tényleg komoly szándékkal közeledik vagy amíg nincs ló jó a szamár is ?


Ha nekik ez mind stratègia, mert csak a szex számít, és a szex fogja eldönteni a párkapcsolat kimenetelét náluk (hogy milyen a szex), hogy hogyan alakuljon tovább a dolog.


Kérdésem arra irányul, hogy tinikènt,fiatal felnőttkènt mégis hogyan tudjuk akkor kiszűrni,ha megjátsza a ffi szerepèt már az ismerkedés eleje-kezdete óta ès csak az első szexuális alkalom fogja eldönteni számukra, hogy csak reszelni vagyok jó vagy tényleg komolyak is a szándékai?


Hogyan tudjuk kiszűrni a stratégiát ismerkedéskor? Hogy ne kelljen mindekivel ahhoz lefeküdni,hogy megtudjuk mi volt a valós szándèka


Én azért olyannak adnám a szépségemet az időmet és a biológiai órámat aki komoly normális értèkkel rendelkezik.Ne egy olyan emberre pazaroljuk el az időt aki csak stratégiára alapozza az ismerkedést.


anyukák, felnőtt nők és férfiak apukák ki mit mondana tanácsolna erre a helyzetre a tini 17-18-20 éves felnőtt lányának?


(Mielőtt valaki kommentben kérdeznè igen megkérdeztem a munkatársaimat,hogy akkor a női oldalról ezt mégis hogyan hát nem tudtak erre mit válaszolni.)



jún. 23. 07:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9 nem érted a kérdést


Ismerkedéskor szex nélkül hogyan tudom meg az illetőről hogy komolyak a szándékai vagy csak sz*re vagyok jó, ha stratégiát alkalmazz

Leirtam a stratégiát hogy miket tesznek ...



Olvasd el újra

jún. 23. 08:11
 12/29 A kérdező kommentje:
#10 ez nagyon igaz
jún. 23. 08:12
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Az általad keresett stratégia neve, az érzelmi intelligencia, illetve az önismeret, önértékelés.

Ha ezek megvannak, akkor sokkal jobban ki lehet szűrni az embereket.

Ha képes vagy az érzelmeidet és a szükségleteidet normálisan lekommunikalni, anélkül, hogy félnél a másik reakciójától, van belső megküzdési stratégiád, bírod a frusztrációt és nem omlassz össze, ha valaki esetleg nemet mond.

jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
#11 Megmondom: sehogy. Egyébként a legtöbb pasi nem veszi a fáradságot, hogy lefussa az általad leírt köröket. Aki csak dugni akar, nem vár hónapokig, egy-két találkozó után lelép. Idősebb nő vagyok, életemben egyszer találkoztam olyannal, aki az elején megmondta, hogy nem akar semmi komolyat. Kétszer volt nős, volt egy élettársi kapcsolata is, többet nem akart. Őszintén megmondta, hogy ha olyan valaki kell nekem, aki adott esetben a támaszom lehet, akkor nem egymást keressük. De ez nagyon ritka eset.
jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
29%

Mit mondanék? Hogy amíg normális a pasi ismerkedjen, szexeljenek, maximum nem szakítanak, de TUDJA meg, milyen egy szerető, gondoskodó pasi, milyen a jó szex, ne úgy ugorjon házasságba aztán gyerek, hogy utána elválnak, mert semmi nem jó.


Hálisten, hogy exemmel együtt voltam, legalább megtanultam milyen a szar szex, milyen, amikor te vagy a hibás, amiért neki nem áll fel, milyen kielégítetlennek lenni - ezek nem jó dolgok, viszont remek szűrő, hogy a legközelebbi srácot, aki ilyen, helyből kidobjam.


Az is időpazarlás, amikor összeházasodsz valakivel, akivel amúgy nincs szexuális élet, nem passzoltok, de mivel nincs tapasztalatod, azt hiszed, minden klappol. Aha...

jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy meg, az a férfi, aki csak meg akar dugni, semmilyen energiát nem feccöl bele. Kapsz virágot, bókot, megfektet és kidob.


Ennyi. Hogy ilyen-e, azt nem tudod meg előre, mert általában másokat is dugnak, míg a "kiszemelt" le nem fekszik nekik :D


Ez van. Majd utólag rájössz, amikor közli hogy nem akar tőled semmit.

jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán mi az, hogy "komolyak a szándékai" Most ezen agyalok. Ezt a kifejezést meg sem lehet fogni.

Nekem komoly szándékom lehet egy jó szex, egy normális reggeli, egy dugómentes nap egy kisebb teepülésen, egy egész nap a medencénél heverészés is.

Ahol nincs elvárás, ott csalódás sem lesz. Egyszerűen nem lehet úgy élni, hogy mindig a másiktól akarjunk valamit.

jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
53%

9-es vagyok


Nem szó szerint a kis méretre utaltam, hanem hogy ha szexuálisan nem passzoltok össze. Bárki mondhat bármit, az is olyan fontos része a kapcsolatnak mint bármelyik másik. Ha rossz a szex, rossz a kapcsolat is. De a jó szex, nem jelenti a jó kapcsolatot is.


Azért nevetséges az egész kérdés. Utoljára az érdekházasságok idejében volt olyan hogy valaki összejött valakivel még a szex előtt. Mivel akkor úgyis mindegy volt hogy milyen.


Vagy nem értem a kérdezőt, várhatna ennyi erővel házasságig is, akkor már tuti hogy komolyak a szándékok.

Aztán ha a nászéjszakán jön rá hogy nincs meg a kémia az ágyban, másnap reggel mehetnek is kérvényezni a válást.

jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem állnál ilyen negatívan az emberiséghez, még talán jól is érezhetnéd magad, amíg megjön az igazi.
jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
81%

Én csak annyit, hogy ne agyaljon, ne gondoljon túl dolgokat, helyzeteket, ismerkedjen. Egy természetes védekezési ösztön mindenkiben van, azt elmondanám, hogy mik azok a jelek, amikre nagyon figyeljen (sokkal idősebb pasik, rosszfiúk "alvilági" figurák, drogokat, alkoholt rendszeresen fogyasztók, összességében agresszív viselkedést mutatók, akik a nőkkel persze mindig kedvesek), ezeket messziről kerülje.

De ezen kívül szerintem a legjobb stratégia az ismerkedés, mert abból tud tapasztalatot gyűjteni, ami sokkal többet ér, mint ha én, a barátnői vagy valami internetes önjelölt szakértő próbáljuk megmondani, hogy neki mi a jó. Nyilván lesznek sérülések, annak gyógyítására ott vannak a szülők, barátok, de nem lehet lista alapján válogatni, mert az a lista ahogy írtad is, nyilvános és csak a látszat kell, hogy megfelelünk neki. Csalás, mintha az érettségi kérdéseit előre tudnád és úgy mennél vizsgázni.

Viszont a fiúknak sem könnyebb, mert ugyanilyen lista a másik oldalon is van, szóval a fiús szülőknek ugyanezt tudom javasolni.

jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!