Mit tanacsolnál?

Figyelt kérdés
Szüleim elvaltak már 10 éve. Anyum s anyai nagyszüleim neveltek fel.. apummal nem nagyon tartottam kapcsolatot hol össze vesztünk hol ki bekultunk. Ha oda megyek mindig apukám és az apai mamám anyukámat meg az anyai nagyanyamat átkozzák szidják hiába kérem őket akkor is ezt csinálják. Egyébként apu gyerektartást se fizetett nekem soha.. meg minden kis kutyuskának köcsögnek elhord azzal meg akivel él nővel mindent emeg ad neki
2022. jún. 6. 13:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozza írni ki egészítem: tudom egyszer élünk ezért nem akarnék haragban lenni velük... mert egyszer meghalunk sírból vissza jönni soha se fogunk. De hiába mondom nekik akkor is csúnyán beszélnek anyumról meg az anyai mamámrol
2022. jún. 6. 13:31
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ne menj oda, szakitsd meg veluk a kapcsolatot. Tudom, hogy nehez, mert nyilvan szeretned, hogy szeressenek ok is, de sajnos ez, amit ok csinalnak, nem szeretet.

Jobb lesz neked, ha nem mesz oda tobbet.

2022. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ez már egyszer? Nagyon ismerős...
2022. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám vele a kapcsolatot.
2022. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda? Mért ne lennél haragban (nem haragban, hanem nulla viszonyban) a szemétládákkal? Az, hogy ágybabújt anyáddal, még nem teszi az apáddá.
2022. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már legalább ötször kiírtad!
2022. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig. Tízszer.
2022. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem igazán erőltetném ezt a kapcsolatot. Tulajdonképpen csak vérszerint az apád, mert semmilyen más formában nem viselkedett úgy.

Azt pedig pláne nem tűrném, hogy azokat ócsárolja, akik valóban törődtek velem...

2022. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
volt már. nem unod?
2022. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Szégyellned kellene, hogy elárultad és hátba támadtad az anyádat. Úgy látszik, a gerincedet aputól sikerült örökölni.
2022. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!