Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit tanácsolna anyaként...

Ki mit tanácsolna anyaként szülőként nőként férfiként apakènt a lányának ?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést kitettem egy csoportban de nem érkezett még ffi apa oldalról válasz


Kíváncsi vagyok és szeretném megkérdezni

Kort és nemet is írjatok légyszi



Sziasztok


Tapasztalt bölcs anyukák felnőtt nők, férfiak apukák válaszát várom.


Ti mit tanácsolnátok a lányotoknak ?


Én "férfiak" között dolgozom egyedül nőként és elő szokott jönni a párkapcsolat és a szex téma. Nagyon érdekes hallani a munkatársaimat erről beszélni. (18-35 évesek).


Az elmondásuk alapján a férfiak java része az ismerkedési fázisban olyan stratégiát alkalmaz a nők körében, hogy tudják pontosan mi kell a nőnek, mire vágyik a nő, hisz elérhető minden információ az interneten erről.

Folyamatosan megjátszák azt a "férfit" ami kell a nőnek és ezt képesek hónapon keresztül is eljátszani.


Ezeket a példákat ők mondták: sokat írnak, érdeklődèst mutatnak, fizetnek a randin, bemutatnak a családnak, barátoknak ... kiállnak a nőèrt (nem egy tutyi-mutyi elbujok anyukám szoknyája alá típust mutatnak). Vannak számukra kellemetlen helyzetek, de a "stratégia" kedvéért ezt is hajlandóak megjátszani a nő kegyeièrt .

Nyíltan elmesélték,hogy ez csak stratégia a fèrfi részéről, mert igazából ezekkel a cselekedetekkel akarják elérni, hogy lekerüljön a nőről a bugyi és ráadásul simán képesek kivárni szexben a 3-5 hónapot, ha a nő arra kéri,mert akkor ők elmondhatják,hogy mennyire türelmes és odaadó volt hozzá....


Ezáltal lehetetlenné válik számomra a szexuális együttlét előtt eldönteni,hogy olyannal feküdjek csak le aki számára értékesek vagyok, hisz honnan tudjam akkor leszűrni,hogy tényleg komoly szándékkal közeledik vagy amíg nincs ló jó a szamár is ?


Ha nekik ez mind stratègia, mert csak a szex számít, és a szex fogja eldönteni a párkapcsolat kimenetelét náluk (hogy milyen a szex), hogy hogyan alakuljon tovább a dolog.


Kérdésem arra irányul, hogy tinikènt,fiatal felnőttkènt mégis hogyan tudjuk akkor kiszűrni,ha megjátsza a ffi szerepèt már az ismerkedés eleje-kezdete óta ès csak az első szexuális alkalom fogja eldönteni számukra, hogy csak reszelni vagyok jó vagy tényleg komolyak is a szándékai?


Hogyan tudjuk kiszűrni a stratégiát ismerkedéskor? Hogy ne kelljen mindekivel ahhoz lefeküdni,hogy megtudjuk mi volt a valós szándèka


Én azért olyannak adnám a szépségemet az időmet és a biológiai órámat aki komoly normális értèkkel rendelkezik.Ne egy olyan emberre pazaroljuk el az időt aki csak stratégiára alapozza az ismerkedést.


anyukák, felnőtt nők és férfiak apukák ki mit mondana tanácsolna erre a helyzetre a tini 17-18-20 éves felnőtt lányának?


(Mielőtt valaki kommentben kérdeznè igen megkérdeztem a munkatársaimat,hogy akkor a női oldalról ezt mégis hogyan hát nem tudtak erre mit válaszolni.)



jún. 23. 07:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%

Hát én eleve nem jönnék össze pasiként olyan csajjal aki 3-5 hónapot akarna várni. Akkor szexelünk ha megkívánjuk egymást, ha az első randin akkor az elsőn, ha a másodikon akkor a másodikon. Ilyet csak a vénemberek csinálnak hogy "illik" kivárni a 3 hónapot akkor is ha mindketten meggebedtek és számoljátok a napokat mint Pistike Karácsonyig, hogy na mikor telik már le. De egy nappal se lehet ám több, mert akkor már nem qrva hanem frigid vagy... Ugyan már, pont az ilyenek vállalnak gyereket is úgy hogy lehet nem is akarják, sőt, az eljegyzést és esküvőt se, csak már annyi idő után "illik".


Én az exemmel első randin szexeltem, 1,5 évig voltunk együtt, a jelenlegi párom pedig szintén első alkalmas szex után mára a jegyesem.


Várni a legeslegnagyobb hülyeség. Egy nődokihoz se fogsz úgy menni hogy virág, csoki aztán 3 hónap után talán hozzád érhet.


Saját magadat szivatod csak meg mert aki lyukra taktikázik az úgyis kivárja hogy meghúzhasson, mint írtad is. Ellenben akivel nem passzoltok össze szexuálisan, nem az elején derül ki hanem több hónap kapcsolat után. Kb mint a nagy netes szerelmek, aztán jön a koppanás hogy nem is jön be élőben, elvesztegettél hónapokat, éveket.

jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Csúnyán hangzik, de gondolom te egy cipőt se veszel úgy hogy nem próbáltad fel előtte hogy mennyire passzol. Hihetetlen hogy egyesek párkapcsolatokat építenek fel így. Egy cipőt legalább ki lehetne cserélni, de egy szakítás kicsit komolyabb.
jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés Hogyan tudjuk kiszűrni a stratégiát ismerkedéskor? Hogy ne kelljen mindekivel ahhoz lefeküdni,hogy megtudjuk mi volt a valós szándèka
jún. 23. 07:49
 4/29 A kérdező kommentje:
De úgy szoktam rendelni sheinen cipőt,hogy nem próbáltam még fela példa hülye de értem mire gondolsz
jún. 23. 07:50
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Én második randin lefeküdtem egy pasival és milyen jól tettem olyan rettenetes volt az ágyban, hogy tudtam itt nem lesz folytatás.
jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Egy tanács ezen nem segít.

Nevelni kell úgy, hogy nyitott, de józan gondolkodású legyen, tudjon a sorok között olvasni, legyen ember ismerete, hogy az üres, tartalom nélküli dumásokat ki tudja szűrni.

Ez persze nehéz, meg van hogy az ember téved, utólag mindig könnyebb okosnak lenni.

jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Üres duma ??? Olvass a sorok között


fizetnek a randin,

bemutatnak a családnak, barátoknak ...

kiállnak a nőèrt

(nem egy tutyi-mutyi elbujok anyukám szoknyája alá típust mutatnak).


Vannak számukra kellemetlen helyzetek, de a "stratégia" kedvéért ezt is hajlandóak megjátszani a nő kegyeièrt .


Mind cselekvést mutat nem csak üres dumát...


Szóval még mindig nem derült ki, számomra hogy szex nélkül hogyha tudjam eldönteni mi a szándéka

jún. 23. 08:03
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátság volt a stratégiám meg éjszakába nyúlóan előkerült komoly lelkizgetés és mélyfiló is. Ezzel pont megismerjük egymást és tanítunk-tanulunk, alkalmazkodunk, kiderül az is, hogy mi nem egyszerű, mi nem megy, és hát milyen fura, így tud elmélyülni egy szép kapcsolat annyira, hogy az egyik éjszakába nyúló összecsiszolódás kézzel is csiszolódik, és egyáltalán nem kell itt se belecsapni a lecsóba már az első közeledéskor. Akinek nincs ennyi ideje vagy türelme, az máshova árazta magát, neki jó a húspiac, elég neki fordítva csinálni, hogy fellöki a jánynak, aztán majd szakítanak, ha nem szoknak össze. Nők közül is elég kevés hajlandó ennyit tenni egy kapcsolatba az elején, főleg megjátszás nélkül, tehát csak a tényleg kiegyensúlyozottakból válogattam. Huszonéve együtt vagyunk, elég durva tragédiák közepette is. Nem mondom, hogy nem lehet másképp, de lennének kétségeim afelől, hogy jó ötlet-e. 43 ffi.
jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Aszexuális vagy?

Miért nem akarsz szexelni?

Az egy örömforrás, bárhogy nézzük, nem csak gyermeknemzésre használható. Akkor megérteném a parádat hogy úristen, csak az igazival szabad lefeküdnöd.


Lehet minden stimmel a sráccal, őszintén szeret meg minden, akkor mi van? Csak jobban fog fájni ha kiderül hogy bébirépája van. Legalább akkor az elején kiszűrhetted volna mielőtt elkezdesz hozzá kötődni. Magadat kínzod csak.

jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

9es, aki azért otthagyja a szerelmét mert kicsinek találja az intim méretét, az annyit is ér és jobb tőle szabadulni. Vannak más örömszerzési lehetőségek is nem csak a pénisz, csak kreatívnak kell lenni.


A férjemnek kicsi a mérete, de az ágyban olyanokat tud művelni hogy csillagokat látok közben. Emellett a világ egyik legjobb, leggyengédebb, legőszintébb embere, akit akkor se hagynék el ha életem végéig csak vibrátorral tudnék kielégülni.


Mint ahogy voltam olyan pasival is akinek 15cm felett volt a mérete de nem tudta használni így kb csak arra volt jó hogy a helyet foglalja az alsójában.

jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!