Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az,hogy 10-8 ember...

Miért van az,hogy 10-8 ember azt mondja neki sz..r gyerek kora volt?10-8 ember azt mondja utálja a szüleit,mert verték ,nem figyeltek rá,stb.Én is ebbe a csortba tartozom sajnos.

Figyelt kérdés
Könnyes szemmel hallgatom a férjem mikor meséli milyen szeretetben éltek,meg hogy milyen jó gyerek kora volt.Minket meg apám agyba főbe vert.Ha ilyen szülő lennék ,felkötném magam az első fára.Miért van ennyi köcsög,kretén szülő?
jún. 22. 00:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Nem ismerek embert, ki 10-8-at mondana 8-10 helyett, furi vagy.
jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

#1

Valószínűleg úgy értette, hogy "tízből nyolc", csak olyan nehéz gyerekkora volt, hogy nem tanult meg írni.

Kérdező, azért van ennyi kretén szülő, mert bárki szaporodhat szabadon.

jún. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Mert ez a szomorú valóság, azért.

Okai? Azok a múltban keresendők. Nekik is xar gyerekkoruk volt, de talán azt se tudják, hogy rossz volt, nekik ez a természetes.

jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom... engem nem vertek. Vagyis a hátsómra rácsaptak, meg lehet hogy pofont is kaptam, de nem rendszeresen mindenért. Viszont nálam inkább a ló túlsó oldalára estek át a szüleim és állandóan túlféltettek. Soha sehova senkivel nem mehettem. Mindig kötelező volt otthon ülnöm bezárkózva. Emiatt lettek szocializációs problémáim, nehezen is barátkozom másokkal. Ez sem jó.
jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Mert az átlag EQ a béka feneke alatt van, boldog boldogtalan szül instabil, rossz kapcsolatba, sokszor rossz anyagi körülmények közé. A kisgyerek akkor is hatalmas stresszforrás, ha amúgy rendben vagy, ha meg nem, akkor kibírhatatlan-közeli lehet. Mivel ezek az emberek a normál stresszt se nagyon tudják kezelni normálisan, jönnek az elfogadhatatlan módszerek: alkohol, szóbeli-fizikai erőszak, elhanyagolás.
jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom milyen környezetben élsz, én még soha senkitől nem hallottam q valóságban, hogy verték volna vagy xar gyermekkora lett volna, pedig mar 50 éves vagyok. Itt olvasok csak iylet. Nekem őszintén szólva úgy tűnik, hogy a mai 20-30 éves korosztaly valami egészen mást vár el a szülőktől, mint amit a megelozo korosztaly.
jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Én sem ismerek olyat, aki verné a gyerekét, vagy őt verték volna. Mostanában inkább a túlzott engedékenység a jellemző. Én kamaszkoromban kaptam az első pofont anyutól, bőven megérdemeltem. Előbb kellett volna, akkor nem lettem volna olyan kezelhetetlen, szemét tizenéves.
jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem jó gyerekkorom volt és a barátaimnak is, szeretjük a szülei két. Ez az arány, hogy 10- ből 8- nak rossz volt, ez messze van a valőságtól.
jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

#6 "én még soha senkitől nem hallottam q valóságban, hogy verték volna vagy xar gyermekkora lett volna"


Lehet hogy azért, mert senki nem fogadott téged annyira a bizalmába, hogy a traumatikus gyerekkoráról beszéljen veled. Az emberek ezt általában nem mesélik ám el fűnek-fának.

jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

9


Ja, valószínű. Érdekes módon nem én vagyok az egyetlen itt sem ezzel. Nyilván őket se fogadta senki a bizalmába

jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!