Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktatok felnőttként anya-fia...

Szoktatok felnőttként anya-fia programot csinálni?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyeneket?

Ha nem, akkor leírhatjátok, hogy mi az oka ennek.



jún. 19. 22:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy hidd el, a menyed úgyis balhézna miatta, ha a fiad veled akarna elmenni néha ide-oda.
jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Én azt gyanítom a menyek nélkül sincs igénye erre a fiúknak.
jún. 20. 20:14
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
Az anya lánya progi kicsit barátnős,pletyizős kapcsolat. Jobban el tudom kepzelni hogy közös progi van. Anya fia azért nem ilywn mert a pasik nem fognak az anyjukkal vásárolni menni, kávézgatni mittudomén. Nálunk pl férjem apjával kerti munkát, szerelést csinál, náluk ez a progi, elvannak vele..az anyjával nem programozik külön de mégis megvan a kapcsolat köztük. Semmi különös, játszanak a macskákkal, eszi a főztjét, ilyesmi. Mégis érzödik hogy nagyon szereti az anyját, aminek én örülök egyébként. Szóval nem feltétlen kell a jó viszonyhoz külön program.
jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek anyukámmal, nő vagyok. De az ismerősi körben a fiúk is tartanak programot anyukájukkal, apukájukkal, szüleikkel együtt is. Természetesen azok, akik jóban vannak a szüleikkel. Szerintem akik jóban vannak, ott semmi fura nincs ebben.
jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%

Mi evente 1 szer tudjuk meglatogatni a szuleimet de nem szoktunk veluk elmenni sehova.

Annyi hogy anyam nem szeret vezetni ezert elviszem a boltba. Amugy apam szokta elvinni.

Itthon beszelgetunk, jatszunk a lanyommal es ennyi.

jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"nem az anyjával lóg, mint gyerekként"


Szerintem pont az a felnőtt lét lényege, hogy nem agyalunk azon, hogy ciki-e lógni valakivel, vagy sem. Legyen az szülő, haver, vagy Józsi a szomszédból.

jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Egy normális felnőtt férfi a párkereséssel és családalapítással van elfoglalva, ez az élete, életcélja normális esetben"


Nem... egy normális, felnőtt férfi képes beosztani az idejét és megfelelő minőségi időt tölteni a szeretteivel amellett, hogy megy a farka után.


Csak az incelek életcélja a folyamatos párkeresés, de azokkal meg az anyjukon kívül más nő nem is igen áll szóba.

jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy évben van 52 hét.


Hétköznap 8 óra alvás, 2 óra utazás, 8 óra munka, 2 óra magadra (főzés, fürdés,edzés) és marad 4 órád.


Hétvégén 8 óra alvás, 6 óra magadra, marad 10 órád.


Van heti nettó 40 órányi szabadidőd. Ha ebből sajnálsz az anyáddal tölteni heti 2-3-at, az baj.

jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jó a kapcsolat, mindkét fél igényli akkor miért ne lehetne közös program? Családi összejöveteleken, főleg ha már gyerekek is vannak nem mindig lehet nyugodtan beszélgetni pl., és miért ne lehetne közös élményeket szerezni csak azért, mert a gyerek már felnőtt?
jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint az gáz, ugye akkor se megy anyucihoz ha neki kell segítség bármiben? Hiszen milyen ciki meg gáz lenne már ha egy felnőtt ember a szüleivel vigyáztatná az unokát vagy kérne pénzt ételre full égés lenne. Meg ugye amint betöltöttétek 18at el is költöztetek és onnantól kezdve magatok tartottátok el mert milyen ciki már felnőttként élősködni a szüleitek házában meg a pénzükből enni. Mert ha a 18. születésnapotok után egy nappal még otthon éltetek szánalomputtony mamai pici kitartottjai vagytok:-D
jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!