Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktatok felnőttként anya-fia...

Szoktatok felnőttként anya-fia programot csinálni?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyeneket?

Ha nem, akkor leírhatjátok, hogy mi az oka ennek.



jún. 19. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Felnőttként már valószínű a saját életét éli az ember, nem az anyjával lóg, mint gyerekként. Biztos vannak anyák, akik ezt erőltetik, és még a felnőtt gyerekükre is úgy tekintenek, mintha 10 éves lenne és próbálják maguk mellett tartani, tönkretéve ezzel az életét.
jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Es mi a gaz abban hogy ha meg logtok egyutt? mi a szegyelnivalo van abban? mert a tarsadalom egy retege igy allitja be?
jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%

2. Nem a társadalom egy rétegéről van szó, hanem arról a tényről, hogy ebbe bele lehet kényszeríteni emberek, és nagyon tönkre lehet így tenni az életüket. Kívülállóként nem látni bele, de a környezete elég jól fel szokta ismerni ezeket a dolgokat, és már mindenki arról beszél az anyának, hogy hagyja már kicsit élni is a pici kis gyermekét, de valahogy sose érti meg. Ha a környezet nem így gondolja, akkor oké. Itt nem a társadalom egyes rétegeiről van szó, hanem a környezet a legjobb indikátora ennek.


Egy normális felnőtt férfi a párkereséssel és családalapítással van elfoglalva, ez az élete, életcélja normális esetben, amiben a kis anya-fia közös programok nem segítik. Vagy nem a párjával tölti az időt, hanem az anyjával, és ez nem jó. Vagy eleve nincs is párja, mert szerencsétlen el se jutott addig, hogy keressen valakit, és ezért van az anyjával, ez szintén nem jó. Ritka eset, ha a normális élettel ez az egész összeegyeztethető. Tudom, az unatkozó anyáknak ez nagy fájdalom, de ez van.

jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Minden rendben otthon?
jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
5%

4. Ezt kitől kérdezed? Illene megszólítani valakit a nagy névtelen fórumon. Ha a 3-asnak szól, akkor cáfold meg normálisan érvekkel a 3-ast, ahogy ő is normálisan érvelt. Meg ki vagy egyébként? Egy anya, aki a fiával akarja tölteni az idejét? Vagy egy felnőtt férfi, aki az anyjával akar programokat szervezni? Ha ez utóbbi, akkor közben van párod is? Ha nincs, akkor hogy állsz ezzel? Leváltál a szüleidtől rendesen? Ezeket szerintem higgadtan, normálisan át lehetne beszélni, de a "Minden rendben otthon?" jellegű kérdések ezt nem segítik elő.

A kedves kérdező is érdekelne, hogy kicsoda, egy anya-e, vagy egy felnőtt férfi-e, és írhatna egy kicsit kettőjük kapcsolatáról.

jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
#4 Igen, toled kerdezem azt hogy minden rendben otthon? Feltettem egy nem impozans viszont eleg egyszeru kerdest. Mellesleg ennyi rizsat nem fogok megcafolni. Leirtak egy nagy hulyeseget amit te igy latsz, ebbe tobbet nem is kell belegondolni. Tudod, van az a szint ahova az ember nem sullyed, kommunikacio teren SE.
jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%
3as, oké de ez a felnőtt férfi gondolom már nem a mamahotelben él, és akkor se kell majd az anyja ha az unokára kell vigyázni vagy pénz kell az esküvőre igaz?
jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
#1 attól még mert néha találkozol az anyáddal vagy elmész valami programra, még élheted a saját életedet. Én minden héten látogatom anyukámat és a nagyszüleimet is, beszélgetünk pár órát. Néha elmegyek anyukámmal színházba, vagy étterembe. Apukámmal ugyan úgy járok közös programokra (étterembe, beülni valahova meccset nézni, koncertre, vagy edzeni). Nem gondolnám hogy én emiatt elhanyagolom a barátnőmet vagy nem vagyok önálló. 18 éves korom óta egyedül élek, saját pénzemből, magamról gondoskodok. De a szüleim mindig a szüleim maradnak, és nem megerőltető és nem is ciki nekem eltölteni velük pár órát. Tudom nehéz elhinni, de nem mindenkinek volt olyan borzalmas a gyerekkora mint a gyakoris felhasználók 90%-nak. Valaki jóban van a szüleivel, és a szülők nem akarják irányítani az életét.
jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kérdést amiatt tetted fel, amit múltkor írtak, hogy azért is jobb lányos anyának lenni, mert a nők felnőttként is csinálnak programot az anyjukkal, a férfiaknak meg tilos, mert anyuci pici fiának van titulálva?
jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

"a környezete elég jól fel szokta ismerni ezeket a dolgokat, és már mindenki arról beszél az anyának, hogy hagyja már kicsit élni is a pici kis gyermekét, de valahogy sose érti meg"


Nem értem. Azért, mert egy férfi néha esetleg csinàl az anyjával valami programot, az hol nem élni hagyás? Vagy ha egy hónapban 2 órát nem a barátnőjével tölt, akkor mi van?

jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!