Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fogják valaha fogadni a...

El fogják valaha fogadni a döntésemet? 25/F

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon sokat veszekedtünk szüleimmel, főleg a karrier miatt, amit választottam. Beléptem egy politikai pártba és teljesen kiakadtak, hogy miért pont oda csatlakoztam, nem olyan embernek neveltek, hogy ilyen nézeteket valljak, miért asszisztáloi az ország tönkretételéhez stb. Szüleim mindketten tanárok és jobban szerették volna, ha inkább én is arra a pályára léptem volna. Nem telt el úgy nap, hogy ne vesztünk vol a össze, így elköltöztem az egyik barátomhoz. Apám konkrétan mondta, hogy addig haza ne jöjjek, amíg ki nem léptem onnan, mert csak szégyent hozok rájuk. Nem is kerestek azóta, amióta elmentem. Ha meg én keresem őket, 2 szóban lerendezik a beszélgetést, érezhetően távolságtartóak lettek velem szemben.
jún. 18. 19:13
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
76%
#40 nem tűnik fel hogy te is szívóágon vagy? Vagy talán felétek már utolértük Ausztriát?
jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
50%
Ha bármelyik másik párt lenne, nem mondanék semmit. De a Fidesz az más. Itt egyértelműen arról van szó, hogy a "karrier" azt jelenti, hogy az ország kifosztásából akar részesedést, és ezért elfogadja azt is, ha a pártja pedofilokat segít (Kaleta, K. Endre), diktátoroknak szolgáltatja ki az országot, és még sok más gaztettet.
jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
64%

42es sajnos ezt nem értik meg soha, nekik csak az van amit a vezírük harsog, hiába hazugság.


Családbarát kormány? Persze, hiszen tönkretette az oktatás és egészségügyet

Háború ellenes kormány? persze, hiszen a szövetségese a világ két leg békésebb országa, Amerika és Oroszország

a népért dolgoznak? természetesen, hiszen megakadályozzák hogy a gonosz Brüsszel támogatásokat adjon (amik járnának ha nem egy ámokfutó diktálna nálunk)

Békepárti kormány? Hogyne, hiszen már a "kampánya" is csak a másikra mutogatás és alázás volt, milliárdokért(a mi pénzünk)csináltatott kéretlenül nemzeti konzultációt, az ellenzéket sértegető plakátdömpinget.

jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
80%

És egyébként ebből eléggé azt a következtetest lehet levonni hogy a kérdezőnek a karrier építés alatt nem az ország érdekei hanem a pénz a fontos.

Vagy csak szimplán annyira buta hogy nem látja mit művelnek ezek 14 éve az országgal.

jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
10%
41. Nem, az utóbbi 10 évben látványosan jobban élek, ahogy valószínűleg te is, meg mindenki, aki hajlandó tenni érte. A különbség az, hogy én tudok ennek örülni, te meg hergeled magad.
jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
84%

45

Az EU-ban a második legszrabbul élünk, és azok az országok is lehagytak minket, akik mögöttünk voltak. Az egyik legalacsonybb az életkor és egészszégi helyzet.

Van okod örülni, hülye gyerek, meg annak is, hogy Európa legkorruptabb országa vagyunk. Neked elmentek otthonról.

jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
12%
Higgadj le, mert még megromlik az egészségi állapotod. ☺️
jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
57%
Hogy léptél be? Valami jól fizető pozi nekem is jól jönne.
jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
72%

47

ez milyen jellemző a fideszre :D Egész választás előtt is mások fikázására építették a propagandájukat, mivel eredményt nem tudnak felmutatni.

jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
72%

45

Ne zavarjon, hogy 20 éve csökken az életszínvonal.

jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!