Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fogják valaha fogadni a...

El fogják valaha fogadni a döntésemet? 25/F

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon sokat veszekedtünk szüleimmel, főleg a karrier miatt, amit választottam. Beléptem egy politikai pártba és teljesen kiakadtak, hogy miért pont oda csatlakoztam, nem olyan embernek neveltek, hogy ilyen nézeteket valljak, miért asszisztáloi az ország tönkretételéhez stb. Szüleim mindketten tanárok és jobban szerették volna, ha inkább én is arra a pályára léptem volna. Nem telt el úgy nap, hogy ne vesztünk vol a össze, így elköltöztem az egyik barátomhoz. Apám konkrétan mondta, hogy addig haza ne jöjjek, amíg ki nem léptem onnan, mert csak szégyent hozok rájuk. Nem is kerestek azóta, amióta elmentem. Ha meg én keresem őket, 2 szóban lerendezik a beszélgetést, érezhetően távolságtartóak lettek velem szemben.
jún. 18. 19:13
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
72%

Ezen én is kiakadnék a helyükben.


Nem is elfogadás kérdése, inkább csalódás.

jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
7%
De hogy tök jó.
jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
14%
Libernyák Válaszadó Józsiék milyen szabadszellemű, megengedő népek. Csodálatos.
jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz elfogadni az embernek, hogy ostoba a gyereke, pláne ha tanár az illető.
jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
32%
Nem kéne tovább szaporodnotok, így túl sokan vagytok.
jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
12%

14 -es

Nem ostoba nagyon okos.

A legtöbben akik itt vannak még eddig se jutok.

jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
18%

Azt akartam írni a tízenégyesnek.

Kérdező nagyon okos és a legtöbb ember még eddig se jut el az életben mint a kérdező.

jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
80%

Hú, hát ezen én is kiakadnék, hogy neveltem közgazdász létemre ilyen hülye gyereket. És igen, szégyellném is mások előtt, hogy fideszes, pláne hogy párttag is.


De a kapcsolatot nem szakítanám meg vele és nem szeretném kevésbé, esetleg megmondanám, hogy legyen tabu ez a téma, hogy elkerüljük a feszültséget.

jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
27%

A kettes mekkora hülyét csinált magából.😂😂

Tipikus libsi, a saját gyerekét kitagadná, ha másképp gondolkodik.

jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
29%
Mi ez a gyűlöletcunami?? Az itteni válaszadók gusztustalanok. Politikai okból kitagadni egy gyereket?? Hányadék utolsó ember az ilyen és biztos hogy nem szülőnek való. Ez csak véleménykülönbség. Fel kéne nőni hozzá, hogy el tudjátok fogadni, ha valaki máshogy gondolkodik, mint ti. Kérdező, éld úgy az életed, ahogy neked jó. Ha ezt nem tudják elfogadni a szüleid, és ezért nem beszélnek veled, az az ő szégyenük.
jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!