Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fogják valaha fogadni a...

El fogják valaha fogadni a döntésemet? 25/F

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon sokat veszekedtünk szüleimmel, főleg a karrier miatt, amit választottam. Beléptem egy politikai pártba és teljesen kiakadtak, hogy miért pont oda csatlakoztam, nem olyan embernek neveltek, hogy ilyen nézeteket valljak, miért asszisztáloi az ország tönkretételéhez stb. Szüleim mindketten tanárok és jobban szerették volna, ha inkább én is arra a pályára léptem volna. Nem telt el úgy nap, hogy ne vesztünk vol a össze, így elköltöztem az egyik barátomhoz. Apám konkrétan mondta, hogy addig haza ne jöjjek, amíg ki nem léptem onnan, mert csak szégyent hozok rájuk. Nem is kerestek azóta, amióta elmentem. Ha meg én keresem őket, 2 szóban lerendezik a beszélgetést, érezhetően távolságtartóak lettek velem szemben.
jún. 18. 19:13
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális az a szülő, aki azért kitagadja a gyerekét, mert más pártban politizál, mint ami neki szimpatikus.
jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se
jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
66%
Ha normális, gondolkodó emberek a szüleid akkor még jó, hogy nem néznek jó szemmel arra, hogy passzívan asszisztálsz egy ország tönkretételéhez.
jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
16%

Tönkre tétel ?

És ki tete tönkre még is mond már meg!

jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
74%
Az a gyanúm, hogy egy trollal állunk szemben.
jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
22%

Én nem vagyok troll csak nem értem hogy az embereknek miért kell gyűlölniük egymást.

Minden ember gyűlöl mindenkit és ez nem szép.

Nekem például semmi bajom senkivel.Minden pártot egyformának gondolok és egyikel sincs semmi bajom.

jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
79%

#24

Te barlangban élsz, vagy csak szimplán retardált vagy?


Amúgy jó kis kamukérdés, de szerintem nem lesz meg a 100 komment.

jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagyok retardált,de köszi.
jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
39%
Megértem a szüleidet :D
jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
10%

Most volt nemrég önkormányzati választás.

A kb. 7 képviselő jelöltből 1 állt meg beszélni.

Elmondta, hogy a háta közepére nem kívánja a fideszt, csak azért lépett be a pártba, mert ez hoz pénzt ha megválasztják.

Végülis... Ő is mond valamit. Meg is választották, a héten járta körbe a körzetét, hogy szerintünk itt lakók szerint, mi jelenleg a legfontosabb, milyen pályázatok vannak, melyikre van nagyobb esély, hogy megnyerjük.


Mielőtt valaki kötekedne: nem szavaztam. Az idősebbek rá szavaztak, mert csak Ő volt hajlandó szóba állni a lakossággal.

jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!