Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fogják valaha fogadni a...

El fogják valaha fogadni a döntésemet? 25/F

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon sokat veszekedtünk szüleimmel, főleg a karrier miatt, amit választottam. Beléptem egy politikai pártba és teljesen kiakadtak, hogy miért pont oda csatlakoztam, nem olyan embernek neveltek, hogy ilyen nézeteket valljak, miért asszisztáloi az ország tönkretételéhez stb. Szüleim mindketten tanárok és jobban szerették volna, ha inkább én is arra a pályára léptem volna. Nem telt el úgy nap, hogy ne vesztünk vol a össze, így elköltöztem az egyik barátomhoz. Apám konkrétan mondta, hogy addig haza ne jöjjek, amíg ki nem léptem onnan, mert csak szégyent hozok rájuk. Nem is kerestek azóta, amióta elmentem. Ha meg én keresem őket, 2 szóban lerendezik a beszélgetést, érezhetően távolságtartóak lettek velem szemben.
jún. 18. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
76%
Melyik pártba léptél be? És csak beléptél vagy fizetnek is érte? Dolgozol már amúgy?
jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
88%

Ez a te életed és a te döntéseid. Nem vagy már gyerek, hogy uralkodhassanak az életed felett, és nem az ők dolguk kiválasztani a te karriered.

Idővel biztosan megbékélnek majd vele, biztos nekik is nehéz ez és nagyon ragaszkodnak a politikai nézeteikhez.

Szerintem idővel megpróbálják majd a te szemszögedből is nézni a dolgokat, elgondolkodnak, hogy miért dönthettél így és, ha nem is fognak egyetérteni veled, biztosan el fogják fogadni és akkor valószínűleg keresni is fognak.

jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
A fideszbe léptem be, illetve dolgozom is mellette már 3 éve
jún. 18. 19:24
 4/53 anonim ***** válasza:
36%
Az jó sok sikert neked.🙂
jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
74%

Na akkor egy kicsit én is elgondolkodtam.

Megértem a szüleidet!

jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
72%
Akkor légyszíves köpj fel és állj alá.
jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
71%
Én is kitagadnálak. Puszi
jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
71%
2-es vagyok. Ennek tudatában már én is kicsit máshogy nézek rád..
jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
63%

jól tetted, hajrá fidesz!

Amúgy tuti csak b.sztatod a népet, ahogy én most. :D

jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
22%
Én pártatlan vagyok. Szerintem meg egyik párt "jobban" hazudik, mint a másik. Lesz@rom a politikát. Így nem meglepően ha én lennék a szülőd, lesz@rnám azt is mit csinálsz, melyik pártnál.
jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!