Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tálaljam anyukámnak,...

Hogy tálaljam anyukámnak, hogy hozzánk nem hozhatja a kutyát többet?

Figyelt kérdés
Összeköltözünk a barátnőmmel és onnatól kezdve többet nem jöhet hozzánk a kutya és nem vigyázok rá többet. Amikor még egyedül laktam, szoktam rá vigyázni néha.
2023. nov. 24. 22:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%
A kutyát anyukád vállalta, a felügyeletet is neki kell megoldani, ha valamiért szükséges rábíznia másra. Az más kérdés, hogy a barátnőd hogy viszonyul a kutyákhoz, talán volt rossz tapasztalata. Nekem van kutyám, de nem kedvelek minden kutyást, van sok felelőtlen, akikre nem bíznék állatot, de nem általánosítok és nem a kutyákat utálom ezért, ha a gazda hülye. A barátnődnek változhat a véleménye, ha anyukádon látja, hogy felelős kutyás, de ha esetleg anyukád is szélsőséges, és a barátnőd is, akkor neked eléggé nehéz dolgod lesz. Minden esetre sok sikert.
2023. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
61%
Praktikus ha a barátnő jól kijön Anyukával,de ennek igazából akkor van jelentősége ha Anyukánál laktok.Most a barátnő igénye a mérvadó,neked kell hozzá alkalmazkodnod.
2023. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
67%
Ha hosszú távra tervez valaki egy kapcsolatot, mindenképpen hasznos kijönni az ősökkel, különben meg tudják mérgezni a házasságot az öregek.
2023. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!