Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek adtok igazat? Anyukámnál...

Kinek adtok igazat? Anyukámnál lakom, már 28 vagyok, az egyik lábost megtisztítottam kb 5 liter és abban szoktam pl rizst főzni, vagy tésztát főzni. Mindig abban főzök, mindig alaposan elmosogatom. Ő főzött magának serpenyőben valami gombás ételt.

Figyelt kérdés
A gombás ételt persze, hogy miután kihült, ami (pörkölt, még csak a tésztát nem is keverte hozzá) volt kb 1 liter az egész, persze, hogy az én lábasomba öntötte bele ami 5 literes. Rá is szóltam, hogy miért abba teszi amikor van ezer műanyag doboza meg vannak egészen apró 1 literes lábasok is amiket soha senki nem használ, miért pont abba kell amit én elmosogattam magamnak. Erre persze kiakadt. Most kinek van igaza?
2023. aug. 11. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Anyukádnak van igaza,
Neked van igazad,
38 szavazat
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mert egyrészt amíg a hűtőben van a lábas addig nem tudok rizst készíteni másrészt meg valószínűleg mivel elég rosszul mosogat miután elmosta újra el kell majd mosogatnom.
2023. aug. 11. 16:59
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Pitiáner vita.
2023. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén irigyellek, hogy ennyi az össz problémád.
2023. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

ezért komolyan kérdést kellett kiírni a gyakorira? Ennyire unatkozol vagy ennyire nincs életed?

Ha zavar, öntsd át anyud kajáját az ételtartó dobozokba, tedd hűtőbe és mosd el magadnak a fazekat.

Anyám, borogass....

2023. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

Én a helyedben legközelebb amikor esetleg szükségem lenne a lábasra és látom h kevés cucc van benne, átraknám egy kisebb edénybe, elmosnám (kb 5 perc mivel nincs beleégve vagy száradva semmi) és vidáman főznék. Később szólnék anyukámnak, h kellett a nagy lábas, láttam h csak kevés van benne, úgyhogy átraktam egy ksiebb edénybe, azt keresse majd a hűtőben.

Ha ezen még vitatkoztatok is, akkor feleslegesn fújtad fel a dolgot. Közösen használjátok a konyhát, tehát gondolom az edények is közös használatúak. Max később megjegyezném anyumnak, h legközelebb ha lehet ilyen esetben kisebb lábasba rakja el a pörit, mivel ez így nem gazdaságos sem a hűtő sem az edények helykihasználása szempontjából.

2023. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Anyukámé a lábas, de mivel én mosogattam el, én használom.
2023. aug. 11. 17:29
 7/37 anonim ***** válasza:
42%
Boxoljátok le!
2023. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Beteg vagy.
2023. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Péntek esti vigadó
2023. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Eszembe nem jutna 5 literes lábasban rizst főzni magamnak, ha vannak 1 literesek is.

Fura egy háztartásotok van, hogy van 1 db lób.szó edény és sok apró. Átmenet meg sehol.

28 évesen már vehetnél magadnak egy rizsfőző edényt és a gond letudva!

Anyád meg simán kattant, ha a kis edényből átteszi egy 5 literesbe az 1 liternyi kajamaradékot.

Szerintem egyikőtök sem 100-as, de te legalább tudod, hogy kitől örökölted!

2023. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!