Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek adtok igazat? Anyukámnál...

Kinek adtok igazat? Anyukámnál lakom, már 28 vagyok, az egyik lábost megtisztítottam kb 5 liter és abban szoktam pl rizst főzni, vagy tésztát főzni. Mindig abban főzök, mindig alaposan elmosogatom. Ő főzött magának serpenyőben valami gombás ételt.

Figyelt kérdés
A gombás ételt persze, hogy miután kihült, ami (pörkölt, még csak a tésztát nem is keverte hozzá) volt kb 1 liter az egész, persze, hogy az én lábasomba öntötte bele ami 5 literes. Rá is szóltam, hogy miért abba teszi amikor van ezer műanyag doboza meg vannak egészen apró 1 literes lábasok is amiket soha senki nem használ, miért pont abba kell amit én elmosogattam magamnak. Erre persze kiakadt. Most kinek van igaza?
2023. aug. 11. 16:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a 28 évesen is nálam héderelő lányom belém állna ilyennel, közölném vele, ha nem tetszik, akár önálló életet is kezdhet, nincs megtiltva :D
2023. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Igazad van. Mondd meg neki, hogy ideje, hogy elköltözzön végre!
2023. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
21, pontosan, mehetne lábasostól ahova gondolja..
2023. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy saját lábost... Na meg ideje lenne elköltözni a mamahotelből.
2023. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 LuckyLevi ***** válasza:
9%
Érdekes kettősség. Volt egy kérdés a mamahozelről. Mindenki tök elfogadó volt. Egy negatív válasz se volt. Itt meg kb. az ellenkezője. Költözz el, ha otthon laksz kuss a neved. De miért nem szólhat az anyjának, hogy ne tegyen neki keresztbe? Miért az egyetlen valamirevaló lábast kell kajatàrolàsra hasznàlni?
2023. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

25-ös, egyszerűen ne pattogjon f.szságokon, ennyi. És igen, aki 28 évesen sem képes a saját lábára állni, nem kell csodálkozni, hogy gyerekként kezelik, mert az.


Féltesóm 30, még otthon él, és jaj, hát semmi szabadidieje meg anyjának kell ide-oda mászkálnia... költözz el, és akkor nem kezelnek 14 évesként.

Érdekes, sokan 20-on pár évesen meglépjük a külön életet, mert igányünk van rá.

Akinek nincs, és kényelmesebb, ha anyucival lakik, ő főz-mos rá, maradjon csendben, mert max. papíron felnőtt.

2023. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%
22-25-ös, egyébként fenn maradt a neved :D Epic fail...
2023. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 LuckyLevi ***** válasza:
27%
#27 Mindig fenn van a nevem tudtommal. Nem kell rejtőzködnöm. Nyugi neked nincs kint a neved.
2023. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 LuckyLevi ***** válasza:
37%
#26 Neked az miért fszsàg, hogy főzni szeretne? Nem az a fszság, hogy az anyja nem a funkciójának megfelelően használja az edényt? Nem az a fszság, ha valaki nincs tekintettel a vele élőkre?
2023. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%

Na jó!

Nem kell elköltöznie, mert nem mindenki tud ezért, vagy azért elköltözni (anyagiak, betegség, mentális állapot, egyéb)

Viszont 28 évesen már vehetne egy szaros lábost, amiben főzhetne rizst.

(A kérdés egyébként is kamu, vagy mindketten terheltek.)

2023. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!