Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tálaljam anyukámnak,...

Hogy tálaljam anyukámnak, hogy hozzánk nem hozhatja a kutyát többet?

Figyelt kérdés
Összeköltözünk a barátnőmmel és onnatól kezdve többet nem jöhet hozzánk a kutya és nem vigyázok rá többet. Amikor még egyedül laktam, szoktam rá vigyázni néha.
2023. nov. 24. 22:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%
#6 a ,ne számíts rá, hogy nem fogja kedvelni' azt jelenti, hogy kedvelni fogja
2023. nov. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
84%

De anyukának miért kellene utálnia a barátnőt, mert ő nem szereti s kutyákat? Én se utálom anyósomat, mert ő meg nem szereti a macskákat, nem szoktuk vinni a miénket :D



Mondjuk, szerintem alapból tapló dolog más házába hordani bármilyen háziállatot, tehát ha kutyám lenne, akkor sem sértőnék meg, tekintve, hogy eszembe sem jut ahogy, nekem oda máshoz vinnem kellene az állatomat.

2023. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
66%

Milyen gyakran és milyen indokkal vigyáztál eddig a kutyusra? Az sem mindegy, hogy egy hipoallergén szőrű apróság vagy egy németjuhász a szóban forgó állat.

A tényeket közölve beelőzném a következő kérését annyival, hogy miután a barátnődhöz költözöl, ott már nem fogod vállalni a kutya felügyeletét. Kereshetsz te kutyahotelt is, de felnőtt lévén valószínűleg meg fogja oldani másvalaki bevonásával. Nálunk a szomszéd segít be például.

2023. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%
Anya, többet nem tudok vigyázni a kutyádra. Az lakóhelyemre nem lehet kutyát bevinni. De ne izgulj ha el kell utaznod akkor keresek neled egy kutyahotelt nem lesz gond.
2023. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom miért akkor baj, ha valaki nem csípi a kutyákat. Engem pl gyerekkoromban megtámadott 2 kutya egyszerre, csak a szerencsén múlt, h épp arra járt akkor egy felnőtt és elzavarta őket, mert szétszedtek volna. Azóta félek tőlük, nem szeretem őket. Ez nem azt jelenti, h állatgyűlölő vagyok, simán a kutyákat nem szeretem.

Barátnőd háza, barátnőd szabályai. Gondolom ezt anyukád is így gondolja.

2023. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
58%
A barátnőd háza, az ő döntése, de miért ne vigyázhatnál attól a kutyára? Vagy olyan messzire költöztök, hogy nem... nem tudsz átmenni anyudhoz?
2023. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
19%
Egyenesen. Anya, többet nem tudunk vigyázni a kutyára, cserébe viszont egy pillanatig se fogjuk elvárni, hogy te vigyázz a mi gyerekünkre, miután megszületik, mindent meg fogunk oldani egyedül.
2023. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem a kutyákat, de nem lakásban, ha kertes házam lenne, lenne egy kinti kutyám, vagy olyan, amelyik pl előtérbe, folyosóra bejöhet. De lakásba nem, mert nem szeretem a szőrt, meg hogy mindenre felmászik, összenyálaz, szaga van, stb. Akinek kutyája van, annak meg kell értenie, hogy vannak emberek, akik más-más okokból nem engedik be a lakásuk a a kutyákat. Ez olyan, mint a kisgyerek, én sem viszem kérdezés nélkül, elfogadom, hogy van, aki szimplán nem szereti őket, van aki pedig nem szívesen látja a lakásában, mert az nem gyerekbiztos.

Ha nem laktok messze egymástól, te meglátogathatod anyukád és a kutyát, amennyit szeretnéd, illetve vigyázhatsz rá anyukádnál.

2023. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
15%
Ez mindig így kezdődik. Összeköltözöl vele, már hozza a szabályokat. Először csak a kutya nem mehet oda, utána már anyukád se. Majd egyszer csak azt veszed észre, hogy szobapapucs vagy és levegőt is csak akkor vehetsz ha a párod megengedi. Ezt nőként mondom amúgy neked, vigyázz az ilyen házisárkányokkal
2023. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
86%
#19 ja mert aki nem szereti a kutyákat, az egyből egy pszichopata
2023. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!