Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne felnőtt fejjel a...

Hogy lehetne felnőtt fejjel a kirúgásomat megmagyarázni?

Figyelt kérdés

36 vagyok... volt már néhány munkahelyem. Most lett vége megint egynek egy év után (az én hibám is, de ők se kommunikálták velem, hogy baj lenne, pontatlanul dolgozok).


Sajnos nagyon nehezen viselik, jöttek a kérdések, hogy most mi lesz, ez most nagy érvágás, mindenki más megtalálta már a helyét...

Persze ez nem igaz, de mégis sajnálom, hogy magukra veszik az én problémámat. Hogy lehetne ezt kezelni?


2023. nov. 21. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy kinek kell ezt megmagyaráznod? Feleségednek, szüleidnek, barátoknak…?
2023. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Szüleidnek ezzel már bőven nem tartozol magyarázattal.
2023. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Darius- ***** válasza:
95%

Nem kell megmagyarázni semmit.

Változtatni kell és újrakezdeni. Mindenki más nem találta meg még a helyét, így jól írod nem igaz, mondd meg nekik is, akikre írtad ezt. Keress új munkát és ott kommunikálj, mert az fontos. Mivel azt írtad többször lapátra tettek már, valami nem stimmel nálad, nem akarlak megbántani, nem azért írom, de én erre következtetek. Ezen kell változtatni és nyitni pozitívabban az emberek felé, szerintem ez volt a gond.

2023. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Persze... csak pl azt mondják, hogy "ennyi idősen sem találtam meg a helyem", pedig volt pl 6 éves munkahelyem (onnét én jöttem el, nem tetszett a minimál+boríték)
2023. nov. 21. 23:11
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
De még mindig nem tudjuk kinek akarsz megfelelni, és mit dolgozol. Ìgy nagyon nehéz hasznos tippet adni. De am mindenben egyetértek veled!
2023. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnél élsz vagy épp tőlük kéregetsz kölcsön?

Ha egyik sem, hanem felnőtt független ember vagy, nem tartozol nekik semmilyen számadással. El se mondanám, ha ennyire rosszul viselik.

2023. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
valószínűleg muszáj lesz elmondani, ha egyszer valakiről élősködni kell... azt tanácsolnám, hogy nyüszögj sokat, magyarázd el, hogy már megint a csúnya, gonosz munkáltató volt a hibás, és te csak egy szegény pici áldozat vagy... úgyis tudja a másik fél is, hogy beszámíthatatlan, lusta kamasz maradtál.
2023. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Keresel új helyet.
2023. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
2 de, ha tőlük kell kérjen ha nem lesz új melója addig.
2023. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

5: IT-s, fejlesztői munkakör, ha ez segít bármit is...

nem, nem velük élek, meg tőlük sem fogok pénzt kérni, de azért csak el mondja nekik az ember, hogy mi újság

2023. nov. 22. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!