Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyám egyfolytában...

Az édesanyám egyfolytában azzal cseszeget mikor lesz már unokája, pedig még csak 28 vagyok. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? 28/F

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 19:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
28%
Azert a 28 már nem a hú de fiatal kategória. Attól hogy ma divat nagyszulo korban gyereket vállalni meg nem az a normális.
2023. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
78%
Engem azzal cseszeget, hogy nem akar még az lenni. 20 vagyok csak mondjuk :D de már úgy 15 évesen szólt, hogy vigyázzak
2023. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 Metionin ***** válasza:
83%
Mondd neki, hogy lehet hogy van, fel is kéne hívni xy-t hogy végül megtartotta-e, mert akkor anyád szeretné pesztrálni és persze a gyerektartást is el kell kezdeni fizetni.
2023. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
84%

11.: Lóf.szt nem. Az a nem normális, aki 1-2 vagy még annyi évet sem várva lekölyökpotyikázik jóformán egy idegennek, majd meg a rinya, hogy jaj, szar a házasság, ő nem így képzelte. A 40 meg nem nagyszülőkorú.


Kérdező, te meg ott szúrod el hogy sunnyogsz és hallgatsz. Állítsd le durván takarékba, van, aki csak abból ért.

2023. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd hozzá - és ha tovább mondja, ignore.
2023. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd sincs, de unoka, van baj a toronyban.


Mondd meg neki, hogy a középkor véget ért!


De elég ha bulvárcikkeket mutatsz neki, csak ezen a héten több celebpár válása olvasható.

Minden 2.házasság válással ér véget.

Ezeket nagyrészt fiatalon kötötték, 0 önismerettel.

2023. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit, vannak szülők akiknek ez a kattanása, max akkor hagyja abba ha megszakítod a kapcsolatot vele. Tapasztalat…
2023. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
De az anyukám, hát szeretem őt. Csak unalmas már ezt hallgatni.
2023. okt. 6. 17:09
 19/45 anonim ***** válasza:
24%
Akkor szeresd, kapj agyfszt tőle de NE panaszkodj! - erre nem lehet mit mondani.
2023. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%

Vagy elmondod neki őszintén, hogy mik a terveid és elfogadja. Vagy nem fogadja el és máshogy kell leépítened.

Nekem erre az (ön)ironikus kérdéselütések jöttek be. Köpni nyelni nem tudnak az ilyen genitáliákban turkálók, jó időre le lehet őket szerelni egy-egy elevenbe szúró megjegyzéssel és még csak meg sem tudnak sértődni rajta :)

2023. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!