Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim egyfolytában bántana...

A szüleim egyfolytában bántanak lelkileg, néha testileg is! Már nem bírom ki vagyok készülve idegileg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idős vagy? Mert ha elmúltál 18 éves, akkor költözz el otthonról.
2022. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem, de amint betöltöm költözök. Szörnyű... addigra nem tudom mi lesz velem. 2 öngyilkossági kísérletem volt, akkor is mindketten nekem estek,üvöltöztek, mindent a fejemhez vágtak...
2022. szept. 17. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségnek kell szólni, vagy szólj a suliban valamelyik tanárodnak és ők tudják pontosan, hogy kinek kell szólni. Semmiképp sem szabad hagyni, hogy így bánjanak veled.
2022. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő? Azért öngyilkossági kísérlet után pláne ha elmondod az okát, akkor azért esélyes hogy kiemelnek.
2022. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szólnék osztályfőnöknek vagy igazgatónak, hogy otthon testileg és lelkileg is bántalmaznak ők tudják kinek kell szólni és intézkednek.
2022. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon egyszerű a megoldás, tanulj rendesen, viselkedj az elvárások szerint. Ha te sz.rtad volna a világot, azt csinálhatnál, amit akarsz. De mivel te is csak egy vagy a milliárdok közül, a kérdésedből ítélve a milliárdok közül sem kiemelkedő, ezért alkalmazkodj, és tanulj! Az öngyilkossági kísérlet sem arra utal, hogy valami észkombájn lennél. Ha eléred a 18 éves kort, hogyan akarsz elköltözni? Mire számítasz, 18 évesen, komolyabb végzettség nélkül, hol fognak alkalmazni? A munkahelyen még annyit sem szólhatsz vissza, mint a szüleidnek, mert rögtön repülsz. Az elköltözéshez, megélhetéshez pénz kell, a pénzhez meg munkahely. Gondold át jobban ezt az egészet!!
2022. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Hívj fel egy segélyszámot. Ott elbeszélgethetsz névtelenül felkészült emberekkel. Ne vedd magadra az idiótákat, mint az előttem szóló! De ha segítség kell, írj privátban! Én meghallgatlak. Első lépésnek jó lesz. :)
2022. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj a gyámügyre.
2023. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!