Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni, ha a láthatás...

Mit tudok tenni, ha a láthatáson lelkileg bántalmazzák a nagyobbik gyereket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Gyermekpszichológus gyámhatóság.
2022. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván elvált szülőkről van szó. Jelezni kell a gyámügyön miket tapasztalsz, miket mond a gyerek, és felügyelt kapcsolattartás kérni ha úgy véled bántják a gyereket. Illetékmentes tudomásom szerint az eljárás, de a gyámügyesekkel kéne megbeszélned mi az a szint, ahol egyáltalán kérhető a dolog.
2022. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Felügyelet láthatással kapcsolatban telefonon érdeklődtem első körben. Azt a választ kaptam, hogy ne gondoljam, hogy van arra emberünk, hogy kéthetente ott fog ülni velük.
2022. febr. 20. 11:15
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha megitelik kötelesek megcsinálni.
2022. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nme tudom ilyenkor kihez kell fordulni, de azt tudom hogy én felvenném ezt a beszélgetést, és nyilvános fórumon támadnám őket, kiteregetném hogy szarnak bele munkájukba, letojják a jelzett veszélyeztetést. .
2022. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
5# vagy csak nincs kapacitásuk egy sértett nő fegyverarzenáljának eszköze lenni. Mert ez is egy opció, a gyámhatóság embereinek ez napi probléma. Ezt az esetet is ők látják, nem volt az ok nélkül, ha lepasszolták a kérdezőt. De természetesen ha jogos, bíróság megítéli, ahogy fentebb írták akkor bizony keríteni kénytelenek erre embert.
2022. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem telefonon kell érdeklődni, hanem szépen írni a bíróságra egy beadványt, hogy ez és az történik, kéred a lathatas megvonását vagy felügyelt lathatast.
2022. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm a segítséget.
2022. febr. 20. 11:42
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Vagy gyámügynél jelenteni, és azok si emgindítják a hivatali részt.
2022. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság egyszerűbb, az ítélet kötelez, utolsó.
2022. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!