Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni, ha a láthatás...

Mit tudok tenni, ha a láthatáson lelkileg bántalmazzák a nagyobbik gyereket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%
Hát nézd, xarul fog esni, de ez kevés lesz ahhoz, hogy felügyelt lathatas legyen a vége... De persze, próbáld meg mindenkepp. Bizonyítani nem tudod ezeket, vagy igen?
2022. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Tudom hogy drága és magánjellegű rásegítések, de a gyerekeket elviheted pszichológushoz rendszeres foglakozásra (főleg a kicsi az, akiről feltételezhető, hogy nem tudja még tudatosan meghamisítani a szavait).


Ezentúl, a nagyobbik gyereknek adhatsz a láthatásra kémtollat vagy (drágább, de biztosabb) kémkarórát. Gyakoroltatni lehetne, hogy ne árulja el magát vele.


Vagyis: Bizonyítékokkal (szakvélemény, videófelvételek) a kezedben lényegesen kibővül a mozgástered. Jogilag vitás kérdés a felvételkészítés, de a veréssel való fenyegetés bűncselekmény is lehet, és a szóbeli bántások, a Te gyerekek előtti szidása is erős dolgok, ezért a felvétel jó eséllyel felhasználható lehet.

2022. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
97%
"vagy csak nincs kapacitásuk egy sértett nő fegyverarzenáljának eszköze lenni." Tehát ha én jelezem hogy bántják a gyerekem, automatikusan, bármiféle kivizsgálás nélkül sértet nő vagyok. Ééértem...
2022. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
23# a magadfajta kamukirálynő, kiforgat bármit, mert bármi is ráfér az arcára, inkorrekt, nos, ha ő jelzi, akkor igen. Maradjunk is ennyiben, oké? (Nyilvánvalóan nem ezt írtam -a tisztesség kedvéért)
2022. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%
Aha,m tehát már kamukirálynő is vagyok, mert annyira ismersz. amúgy ilyen gyámügyi hozzáállás mellett nem csoda hogy minden évre jut gyerekgyilkosság a drága apucskák miatt.
2022. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Lányom többet nem megy az apjához, el is mondta neki. Az apját nem érdekli, neki elég a kicsi.

Őt nem szokták bántani, ő a legkisebb gyerek a családban.

Ő nem is szokott beszélni nálunk szinte semmit. Viszont pedzegette, hogy a nővére nélkül nem akar menni. Remélem nem lesz nagyobb gond.

2022. febr. 21. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!