Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyám egyfolytában...

Az édesanyám egyfolytában azzal cseszeget mikor lesz már unokája, pedig még csak 28 vagyok. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? 28/F

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 19:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%

Válaszolsz a kérdésre őszintén.

Aztán következő alkalommal elmondod, hogy elsőként neked lesz gyereked, aztán neki unokája, tehát ez elsősorban a Te dolgod.

2023. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
24%
Mond azt, hogy nem lehet gyereked. Ha egyszer mégis lesz mégjobban fog örülni, hiszen jé, csoda történt!
2023. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Válaszolsz neki, hogy majd ha eljön az ideje.
2023. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg, hogy segítessz eltartani? Meg vigyázni rá? Ha nincs barátnőd, vagy feleséged, akkor segítsen keresni valakit, aki megfelel neked, mert gondolom fiúként nem akarsz szülni. Ja és vegyen már nektek egy lakást is😁
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ő amúgy még csak 46 éves, lassan 47 nem értem őt
2023. okt. 5. 20:06
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Csináltasson magának másik gyereket akkor, ne téged nyomasszon ezzel a szarral!
2023. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád jó korán kezdte, ezt várja ő is?


Más világ volt, a mai fiataloknak nagyon nehéz. Nincs biztos, stabil munkahely, nem lehet tervezni, spórolni. Saját lakás luxusnak számít már (nem hitelből).

Egy ismerősömnek is 3 dologra vett fel hitelt. Hát elég bátor.

2023. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%
18 évesen szült téged anyukád? Akkor nem csodálom, hogy ilyen hamar akar nagymama is lenni. Lehet akkoriban divat volt, de ma már más időket élünk.
2023. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%

Engem is állandóan cseszegeett a családom ezzel, 19 vagyok.


Nálam csak az működött, hogy amikor megkérdezték vagy ignoraltam mintha nem hallottam volna a kérdést, vagy mint egy kisgyerek kimentem a szobából. Előtte mondtam nekik én szépen és csúnyán is, hogy hagyjanak vele békén, mégis mi a f.szból tartok fent egy gyereket, de az nem működött

2023. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Én is hallgatok. Ilyet szól, hogy jóképű fiatalember vagyok, hogyhogy nem találok asszonyt, akivel 1-2 éven belül gyereket vállalunk, illetve nem hitte volna eddig elhúzom.
2023. okt. 5. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!