Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekem (fiam) hogy lehet...

Gyerekem (fiam) hogy lehet ennyire egocentrikus/önző?

Figyelt kérdés

25 éves, magával foglalkozik csakis. Családot alapítani nem hajlandó mivel megállás nélkül dolgozik, azért, hogy magának megvehessen mindent amit szeretne.


Rendkívül büszke vagyok rá. Ekkora becsületességgel sokat dolgozik de így hogyan lesz gyerekei családja? Mit gondol honnan fog teremni?


25 évesen meg kéne kezdeni a családi élet alapjait letenni az asztalra, azért nehogymár! Félek ki fog futni az időből és egyedül marad. Első gyereket azért majdnem kötelező ha nem illendő megteremteni, ebben a korban már rég. Azonban kb. egész generációjánál ezt figyeltem meg, nem csak rajta.



2023. aug. 22. 19:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a kérdés nem egy direkt provokáció, akkor szegény kérdezőnek nyilván elment az esze.
2023. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
85%

60, nem, én azt szerettem volna, ha megkérdeztek volna róla, hogy világra akarok-e jönni.

Egyébként a kérdésed értelmetlen.

2023. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
63%

"a kérdésed értelmetlen"

Igen, mert se ragozni, se írni nem sikerült normálisan. :) De azért a lényege átmegy. És az nem értelmetlen.

2023. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
63%
63, A tartalma is az, mert már egy meglévő gyerek pelenkázására gondolsz. Amit én írtam korábban, abban a gyerek léte helyetti jobb időtöltés van jelen (példaként szerepel a kakis pelenka a gyerekre utalva).
2023. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!