Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekem (fiam) hogy lehet...

Gyerekem (fiam) hogy lehet ennyire egocentrikus/önző?

Figyelt kérdés

25 éves, magával foglalkozik csakis. Családot alapítani nem hajlandó mivel megállás nélkül dolgozik, azért, hogy magának megvehessen mindent amit szeretne.


Rendkívül büszke vagyok rá. Ekkora becsületességgel sokat dolgozik de így hogyan lesz gyerekei családja? Mit gondol honnan fog teremni?


25 évesen meg kéne kezdeni a családi élet alapjait letenni az asztalra, azért nehogymár! Félek ki fog futni az időből és egyedül marad. Első gyereket azért majdnem kötelező ha nem illendő megteremteni, ebben a korban már rég. Azonban kb. egész generációjánál ezt figyeltem meg, nem csak rajta.



2023. aug. 22. 19:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
65%

"En 27 eves ferfi vagyok, szinten karrierista, es hamarosan megszerzem a diplomam."

Karrierista 27 évesen még mindig diploma nélkül? :DDD

2023. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim válasza:
16%

25 éve nem öregezték le a 24 éves anyákat.


Kamu.

2023. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
88%
#41 Te kotozkodos tipus vagy? Vagy azt hiszed, hogy karriert csak diploma utan lehet kezdeni? Meg hogy csak nappalo tagozaton lehet diplomat szerezni, munka mellett nem? Te is azt hiszed, hogy mindenkinek olyan atlagos az elete, mint a tied. :S :D
2023. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim válasza:
88%
Kérdező, ti falun laktok?
2023. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
89%

Először a lassú élet stratégiai teljesen rendben van. Jót tesz neki. Kit érdekel mit csinál éppen a volt osztálytársaihoz képest? Nyilván téged.


Utolsó mondat.

"Én csak azt szeretném, ha boldog lenne és LENNE EGY SZERETŐ PÁRJA, akivel CSALÁDOT ÁLLAPÍTHAT."

Itt valód be UDVARIASAN, hogy TE AKAROD. Nem tudom miért gondolod, hogyha udvarias a nyelvezet az máris legitim ellenvélemény. Előtte relativizáltál(XDD) az egocentrikus magatartásról.


Ö nem látja esszenciálisnak a te kollektívista házmester lakó nyanyoka cctv kamera viselkedésednek megfelelni. Balkáni magatartás példa mintája vagy. Ez van, ha felnőtt ember vagy.

2023. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
85%

A fiadnak megvan a magához való esze 👐… nagyon jól teszi , hogy 25 évesen a SAJÁT életét akarja élni és élvezni , és nem lekötni magát … családot alapítani ráér 5-10

.. de még 15 év múlva is .

2023. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

10. Ezt nem hiszem el. Ha 49 vagy akkor nem lehet hogy ezt mondták, vagy ha igen akkor valami isten háta mögötti helyen lehettél. 44 vágyok és a korom beliek is inkább továbbtanultak már a család előtt a legtöbb esetben.


Miért tartod önzőnek és kivel szemben önző? Kinek árt ezzel? Egy férfi szinte sose fut ki az időből. De megfelelő partner nélkül amúgy is nehéz. Vagy vegyen el valakit miközben nem is szereti?

2023. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem is akar egyáltalán gyereket. Lehet, hogy homoszexuális. Bármi lehet. Szerintem te nem is ismered a gyerekedet.
2023. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
81%

Első gyereket azért majdnem kötelező ha nem illendő megteremteni, ebben a korban már rég."


Hol?

2023. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
81%

"Első gyereket azért majdnem kötelező ha nem illendő megteremteni, ebben a korban már rég."

Az első gyereket? Miért, anya, neked hány van? Szerintem csak ez az egy szem fiad van, azért cseszteted. :)

Itt vagyok 45 éves elmúltam és nincs gyerekem, de még feleségem sincs. És erre a kis időre már nem is lesz. Anyám mégsem csesztetett érte. Problem?

2023. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!