Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekem (fiam) hogy lehet...

Gyerekem (fiam) hogy lehet ennyire egocentrikus/önző?

Figyelt kérdés

25 éves, magával foglalkozik csakis. Családot alapítani nem hajlandó mivel megállás nélkül dolgozik, azért, hogy magának megvehessen mindent amit szeretne.


Rendkívül büszke vagyok rá. Ekkora becsületességgel sokat dolgozik de így hogyan lesz gyerekei családja? Mit gondol honnan fog teremni?


25 évesen meg kéne kezdeni a családi élet alapjait letenni az asztalra, azért nehogymár! Félek ki fog futni az időből és egyedül marad. Első gyereket azért majdnem kötelező ha nem illendő megteremteni, ebben a korban már rég. Azonban kb. egész generációjánál ezt figyeltem meg, nem csak rajta.



2023. aug. 22. 19:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
18%
Wáó. Olyan szépen termelődnek az utolsó hetekben az egymásra licitáló kamu sztorik 😂
2023. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
74%

"A fiam volt osztálytársai sorra házasodnak, a barátai között is szinte mindenkinek van párkapcsolata. Őt meg csak a pénzt hajtja."


Nagyon jól teszi, ez most a dolga, élvezze csak az életét! Majd nézd meg a tinikorból éppen csak kinőtt, friss diplomás, még önmagukat sem igazán ismerő embereket, akik most házadosnak, hogy mi lesz belőlük 5 év után! Nyilván nem lehet általánosítani, de elég gyakori, hogy gyorsan beleugranak mindenbe, házasság, hitelek, gyerek(ek), aztán jönnek rá, hogy tulajdonképpen ők nem is ezt akarták, meg elkapálták magukat mindenféle kötelezettséggel vagy 20-30 évre, mielőtt átgondolhatták volna, mit is szeretnének az élettől, aztán mire harmincasok lesznek, esnek szét a kiscsaládok. Hagyd békés, hadd élje az életét úgy, ahogy ő szeretné!

2023. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
83%
Isten óvjon minden it ilyen anyóstól. 🙄 Ha ilyen lenne az anyós jelölt, szólnék a páromnak, hogy vagy engem választ vagy az anyját, mert nem lennék hajlandó találkozni sem ilyen emberrel. Mondjuk esélyes, hogy a gyereke sem tetszene emberileg, ha ilyen anya nevelte felm
2023. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
89%

#32


Jól leírtad a buta embereket.

0 önismeret, buta szülők, akiknek megakarnak felelni, meg milyen sokan fogják lájkolni az esküvői képeket, majd a babócás képeket.


Azt eltelik úgy 5 év.

Elmúlik a rózsaszín köd.


Szex nem lesz, csak visító kölykök.

0 énidő, pénz semmire, és mindezt kedvezményes hitelért.


Én csak mosolygok a tudatlanokon.

2023. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
95%
A mai világban szinte nem lehet huszonévesen családot alapítani, egyre jobban tolódik ki a rettenetes helyzet miatt! Ezen el kéne gondolkodni. Emellett erőltetni sem lehet, hogy mikor érkezik meg az igazi az életébe. Az és a gyerek is akkor érkezik, amikorra ez Istennel meg lett beszélve. S ha valamiért nem lesz vagy meleg? Emellett pont arról van szó a leírásban, hogy szedi össze magának a pénzt. Akkor mégis mi a gond?
2023. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, szakadj már le a fiadról, mert azt bizton eléred, hogy otthagyjon a szaros pelenkádban... És meg is érdemelnéd...
2023. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Te hol élsz és mennyi idős vagy, ha 25 éve, amikor a gyerekedet szülted, téged öreg kismamának mondtak 24 évesen?

Kamuzol?

2023. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan vmivel idősebb vagyok a fiadnál, de a mi generációnkban már sokan egyáltalán nem akarunk családot, gyereket. Én konkrétan rosszul vagyok a gyerekektől, pokollá válna az életem, ha szülnöm kéne. De szerencsére ez már nem kényszer senkinek. Szerintem mindenki éljen úgy, ahogy jól esik, ideje kiszálni a mások életében való turkálásból, még ha rokon is az illető. Ezzel a hozzáállással csak eltaszítod.
2023. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
31%
En eskuszom, nem ertem. Van, aki nem is akar csaladot alapitani. Nok 35 evesen is siman szulhetnek, ferfiak 50 evesen lehetnek elso apukak. Ha akarjak.
2023. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
91%
En 27 eves ferfi vagyok, szinten karrierista, es hamarosan megszerzem a diplomam. Nem, nem gondolpm, hogy barmifele gyerekvallalas illene mar az en koromban es nem fogom kellemetlenul erezni magam amiatt, hogy nem szeretnek gyereket most sem, kesobb sem. A rokonsagban az ilyenfelekkel, mint a kerdezo, rovidre zarom a kapcsolatot, mert N E M erdekel a hapogasuk!
2023. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!