Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék...

Szerintetek ez jó ajándék ötlet? Nem tűnik túl "egocentrikusnak"?

Figyelt kérdés

Van egy újszülött kisöcsém, aki a féltestvérem apukám második házasságából. Arra gondoltam, hogy karácsonyra csinálnék 3 fényképet, amin mi ketten vagyunk, egyet a kezünkről, egyet a talpunkról és egyet valahogy az arcunkról (pl én az öcsém felé hajolok, vagy ilyesmi) és szépen előhívatnám és bekeretezném. Ez, ha a szüleim együtt lennének jó ajándék is lehetne, de a második feleségének én nem vagyok tulajdonképp senkije, bár nagyon szeretjük egymást, de nem fog ez kicsit furának tűnni? És nem hat egy kicsit egoistán, hogy én is rajta vagyok a képeken? (ha meg nem vagyok, az meg apukám miatt lenne a furcsa, elvégre is mindketten a gyermekei vagyunk)

Ti örülnétek ennek az ajándéknak apukám és a felesége helyében? Nem túl "fura"?

16/L


2010. okt. 30. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagy apukád feleségével?

Nem hiszem, hogy zokon venné, szerintem egy kedves és szép gesztus apukád felé, de a feleség felé sem rossz, gondolj bele, ez a kép azt is jelenti, hogy úgy szereted a kisöcséd, mintha édes testvéred lenne.

2010. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg attól függ h milyen viszonyban vagy az apukád új barátnőjével..ha jól kijöttök akkor szép ajándék.
2010. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irta, hogy nagyon szeretik egymast. Szerintem amugy tök jo ötlet, nekem nagyon tetszik :)
2010. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet!Kedves vagy! :)

Legalább az "anyukád" látni fogja, hogy szereted a kisöcsédet!

Még csinálhatnál apukádról+" anyukádról" is egy ilyet!( nem láblenyomat) :P

2010. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem apukád felesége nagyom fog örülni, hogy ennyire szereted, elfogadod a kis féltestvéredet és ennyire közel érzed őt magadhoz. Nem fogja zokon venni, sőt örülni fog, hogy te is rajta vayg a képeken. Nagyon szép emlék lesz ez az ajándék mindannyiótoknak.
2010. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon édes! :) Szerintem a "mostohamama" is nagyon fog örülni, egy nagyon szép, személyre szabott ajándékot kapnak, nem valami bolti olcsó vackot, amivel kiszúrod a szemüket. Ebből érezni, hogy szívesen foglalkoztál az ajándékkal, szereted a kisöcsédet és az a lényeg, hogy nekik szerezz vele örömet. :)
2010. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy tetszenek az ötletek:)

Ja és lenne még egy kérdésem, ha esetleg valaki még ránéz egyáltalán erre a kérdésre.. Akkor sem gáz képet adni, ha csak úgy adok apukám feleségének egy másik képet mostanában? Van egy kép, amit évek óta sajnál, hogy nem vett meg, és én megtaláltam és szeretném vele meglepni. De akkor nem gáz karácsonyra is képet adni? Teljesen más témájú a két kép (az egyik ugye az öcsém és én:) a másik meg egy épület)

2010. okt. 31. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

dehogy gáz! biztosan örülne neki:)

Az 1. kérdésedre válaszolva, írtad, hogy jóban vagytok, tehát nem hinném, hogy furán venné ki magát, ha te is rajt vagy a képen!


mi tavaly minden déd, és nagyszülőnek képet adtunk a lányunkról, gondoltuk, "kiszúrjuk ennyivel a szemüket", és akkora sikert aratott, hogy ha 20 kiló aranyat viszünk annak sem örültek volna ennyire:):)

2010. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!