Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat, hogy...

Miért zavarja anyámat, hogy egy barátnőmnél fogok aludni? 20l

Figyelt kérdés

Nem ismeri a csajt, de ezzel nem szokott baja lenni. Semelyik barátomat nem ismeri, mert a faluban már nincsenek barátaim, egyébként meg gimi elejétől kezdve kolis voltam. Igazából azóta zavarja, hogy ez a barátnőm elköltözött a szüleitől, pedig amikor úgy látogattam meg(akár még kiskorúként), hogy még a szüleinél lakott, akkor sem akart anyám odatelefonálni, hogy tényleg ott vagyok, vagy mizu. Anyám tudja, hogy a barátnőm egy sráccal lakik, akivel gimi óta barátok vagyunk, de állítólag nem is a fiú zavarja anyámat. Nem hajlandó megnevezni az indokot, csak puffog, ha megyek, hogy "én ennek nem örülök, de menjél!!!"

Pedig azon se szokott kiakadni, ha egy másik barátnőmhöz megyek baráti összejövetelre, aki meg a vőlegényével lakik, pedig ha másnapig maradok, akkor vagy öten alszunk ugyanabba a szobában, vegyesen. (Ha esetleg az lenne a gond, hogy pasi van a házban, de nem hiszem, hogy ez a gond..:D)


2023. júl. 19. 17:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
#20, még ha gondol is erre az ember (amit tényleg nem kéne a gyerekeddel kapcsolatban feltételezni, és gáz, hogy ez jut először eszedbe), ezzel semmi baj nincs. Mi közöm hozzá, ha édeshármast akar csinálni a legjobb barátnőjével és annak pasijával? Egészségükre, remélem, jól érezték magukat.
2023. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy anyám az édes hármasra gondolna. Mármint, amikor vagy tízen aludtunk egy szobában, vegyesen, egy másik barátnőmnél(ez a csaj is ott volt) akkor is lehetett volna orgiákat vizionálni ezzel a logikával, de meg nem fordult a fejében.

Az meg mellékes, hogy itt nem lenne édes hármas. A barátnőm hetero, a srác , akivel együtt él, és egyébként ő is egy barátom, meg meleg.

2023. júl. 20. 22:58
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#22 Egy orgiában a lányok vagy hivatásosak, vagy drogosok. Abba józanul nő nem száll be, hogy nosza, rajta, mindenki mindenkivel.

Hát azért így, ebben a felállásban merőben más a szitu, ha a pasi meleg, tényleg ártalmatlan rátok nézve. Ez esetben szerintem ez utóbbi, a meleg barát lehet a kulcsa az ellenszenvnek.

2023. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
25%
Disznók
2023. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%
ilyen nekem is volt, csak én 18 voltam. Konkrét kijelentette anyám, hogy "egy 18 éves lány miért aludjon a barátnőjénél?!" Én tökre kiégtem rajta, nem értem mai napig, hogy mi volt ezen a probléma. Aztán kis idővel rájöttem, mivel még nem volt pasim, lehet azt hitte, hogy a lányokhoz vonzódok. Pedig ezen kívül semmi olyat nem csináltam, vagy mondtam, hogy azt higgye.
jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

“ barátnőm hetero, a srác , akivel együtt él, és egyébként ő is egy barátom, meg meleg “


Akkor meg ez a gond, fél hogy te is elbuzulsz vagy csak szimplán nem kedveli a buzіkat

tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!