Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit szólnának a...

Szerintetek mit szólnának a barátnőm szülei ha vennék a barátnőmnek egy ruhás szekrényt?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok a barátnőmnel és mindig mondja hogy nem fér el a ruhája, nem tudja hova rakni. Én arra gondoltam hogy vennék neki egy nagy szekrényt nagy a szobája el is férne. A szülinapja is most lesz arra megvenném.

Csak a szülei nem tudom mit szólnának hozzá.


2021. szept. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Ezt velük kell megbeszélned kérdezd meg mit szólnak hozzá aztán úgy dönts
2021. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérded öket pl?
2021. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak attól félek hogy ha elmondom nekik akkor ők akarják megvenni azt meg nem szeretném mert tudom hogy nincs ilyenekre pénzük.

Barátnőm meg suliba jár és már dolgozok.

2021. szept. 4. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
99%
Megmondod mindenképp te akarod megvenni
2021. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%
Elmondod, hogy ezt szántad barátnőd születésnapjára ajándéknak, de mivel az ő lakásuk, szeretnéd ehhez az engedélyüket kérni. Ennyi.
2021. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Elférne? A baratnod orulne neki? Ki állítaná össze?
2021. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is kérdezd meg. Talán ha csakúgy odaalitasz vele vehetik úgy is hogy azért vetted mert ők biztos nem tudnák megvenni és ez pont rosszul esne nekik. Mond meg hogy miért karod venni és hogy te szeretnéd megvenni mert nem jut más az eszedbe.
2021. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Segits neki kiselejtezni a ruhait. Valszeg a negyedet soha nem bette fel bagy mar nem ko ra. Szakadt de kedvenc ..

Minden nonek teli a szekrenye felesleges ruhakkal

2021. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!