Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat, hogy...

Miért zavarja anyámat, hogy egy barátnőmnél fogok aludni? 20l

Figyelt kérdés

Nem ismeri a csajt, de ezzel nem szokott baja lenni. Semelyik barátomat nem ismeri, mert a faluban már nincsenek barátaim, egyébként meg gimi elejétől kezdve kolis voltam. Igazából azóta zavarja, hogy ez a barátnőm elköltözött a szüleitől, pedig amikor úgy látogattam meg(akár még kiskorúként), hogy még a szüleinél lakott, akkor sem akart anyám odatelefonálni, hogy tényleg ott vagyok, vagy mizu. Anyám tudja, hogy a barátnőm egy sráccal lakik, akivel gimi óta barátok vagyunk, de állítólag nem is a fiú zavarja anyámat. Nem hajlandó megnevezni az indokot, csak puffog, ha megyek, hogy "én ennek nem örülök, de menjél!!!"

Pedig azon se szokott kiakadni, ha egy másik barátnőmhöz megyek baráti összejövetelre, aki meg a vőlegényével lakik, pedig ha másnapig maradok, akkor vagy öten alszunk ugyanabba a szobában, vegyesen. (Ha esetleg az lenne a gond, hogy pasi van a házban, de nem hiszem, hogy ez a gond..:D)


2023. júl. 19. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de mi honnan tudjuk, mi zavarja anyádat, de tényleg? Kérdezd meg, ennyi alapján még tippelni sem lehet.
2023. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg tőle. De amúgy 20 évesen mit foglalkozol azzal, hogy anyádat zavarja e, hogy kinél alszol? Valószínűleg valamiért nem szimpatikus neki az a lány, max ezt lehet elképzelni, de ehhez többet kellene tudnunk arról a lányról, anyádról, meg az egész szituációról. De nem hiszem, hogy felnőtt emberként ezen kellene görcsölnöd, hogy kinek tetszik e, hogy hol alszol.
2023. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de nem mondja meg. Kijelenti, hogy zavarja, majd ha rákérdezek, hogy miért, akkor tagadja, hogy zavarná. Meg eddig öt éven keresztül semmi baja nem volt ezzel a barátnőmmel. Nem vesztem össze a csajjal, nem panaszkodtam róla, semmi. Azóta problémazik anyu, amióta a sráccal összeköltözött a barátnőm. Holott elvileg a sráccal sincs baja anyámnak. :D

Ja, egyébként csak azért promlémázom anyám kiakadásán, mert indulás előtt is passzív -agresszív pár napig, meg miután hazajöttem is, szóval elég zavaró, lévén együtt élek vele. : D

2023. júl. 19. 18:10
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Hallhatott róla valamit (akár igaz, akár nem), ami zavarja.


Esetleg megkockáztathatod előadni, hogy "Anyukám, én így nem szívesen maradok ott, hogy nem tudom, mi bánt téged!". Remélve, hogy nem kap az alkalmon :)

2023. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hallott róla valamit, esetleg összeveszett a szüleivel.
2023. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
2%
Mert megdugod
2023. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Úgy értelmezem, ez a barátnőd és a srác nincsenek együtt, csak együtt laknak. Lehet fél, hogy elirigyled a szabad életet, és te is el akarsz majd költözni otthonról, pl. hozzájuk. És ez a lehetőség nincs meg a másik barátnődnél, hisz ő egy komoly kapcsolatban él, ők nem csak haveri alapon élnek együtt, ahol egy buli az élet.
2023. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%

"Miért zavarja anyámat, hogy egy barátnőmnél fogok aludni? 20l"


Azért zavarja, mert pontosan emlékezik arra, hogy annak idején ő is mindig ezt hazudta otthon, miközben teljesen máshol és másokkal kavart.

2023. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
De ő attól fél, hogy a két lány együtt kavar.
2023. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#5 Nem hallhatott semmit, ami nem tőlem származik, mert rajtam kívül nincs közös ismerős. A csaj szüleit meg nem is ismerte. Anyám az általános iskolai barátaimat ismerte csak, gimitől kezdve a többieket csak annyira, hogy amikor kolis beköltözéskor jönnie kellett velem, akkor látta őket.

#7 Viszont tanév alatt nem élek otthon alapból, kollégista vagyok, havi 1-2 alkalommal jártam haza, meg ünnepekre hazajöttem. Sőt, úgy volt, hogy nyáron se fogok itthon lakni, csak túl későn jeleztek vissza egy melóval kapcsolatban (biztosítottak volna szállást, 240 km-re lettem volna otthonról), hogy nem vettek fel, így már nem volt időm arra, hogy nyári kolit kérjek és az egyetem városában maradjak melózni. Anyám nem volt túl lelkes, amikor megtudta, hogy mégis hazajövök. :D Plusz a barátnőmékhez fixen nem költöznék oda, én full máshol tanulok. A koli meg anyám szempontjából olyan, mintha már nem élnék otthon. Amikor koliban vagyok, akkor hétvégente telefonálunk, kivéve ha programom van, és máshol vagyok, pl ennél a barátnőmnél. És akkor is zavarja, ha elmegyek, de akkor még be lehet tudni annak, hogy azt hiszi, hogy a tanulás rovására megy.

2023. júl. 19. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!