Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat, hogy...

Miért zavarja anyámat, hogy egy barátnőmnél fogok aludni? 20l

Figyelt kérdés

Nem ismeri a csajt, de ezzel nem szokott baja lenni. Semelyik barátomat nem ismeri, mert a faluban már nincsenek barátaim, egyébként meg gimi elejétől kezdve kolis voltam. Igazából azóta zavarja, hogy ez a barátnőm elköltözött a szüleitől, pedig amikor úgy látogattam meg(akár még kiskorúként), hogy még a szüleinél lakott, akkor sem akart anyám odatelefonálni, hogy tényleg ott vagyok, vagy mizu. Anyám tudja, hogy a barátnőm egy sráccal lakik, akivel gimi óta barátok vagyunk, de állítólag nem is a fiú zavarja anyámat. Nem hajlandó megnevezni az indokot, csak puffog, ha megyek, hogy "én ennek nem örülök, de menjél!!!"

Pedig azon se szokott kiakadni, ha egy másik barátnőmhöz megyek baráti összejövetelre, aki meg a vőlegényével lakik, pedig ha másnapig maradok, akkor vagy öten alszunk ugyanabba a szobában, vegyesen. (Ha esetleg az lenne a gond, hogy pasi van a házban, de nem hiszem, hogy ez a gond..:D)


2023. júl. 19. 17:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

Elég ellentmondásos: anyudat zavarta hogy nem jött össze a meló, ami alatt nagyon távol lettél volna.

Anyudat zavarja az hogy a barátnődnél alszol, pedig ott is távol lennél.


Az nem lehet hogy tudtodon kívül máshogy viselkedsz, amikor most már velük találkozol?

Én amikor megyünk látogatóba a párommal, akkor mindig feszült vagyok, idegesebb.

Vannak emberek akik megváltoztatnak. Ők sem direkt csak szimplán kihoznak a másikból valamit, vagy rosszat vagy jót.

Ez csak egy tipp, de nekem egyből ez jutott eszembe.

2023. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Lehet attól fél, hogy csatlakozol egy hármashoz a barátnőddel ! Azt mondja, nem a fiú miatt nem tetszik, de azért nyilván a háttérben ott van, hogy 2 lány egy sráccal éjszakázik. Nekem, mint apának mindjárt ez jutott eszembe !
2023. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
#12, ilyen normális embernek nem jut eszébe.
2023. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy szóval ettől független a döntés a tied.
2023. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#11 Nem hiszen, hogy máshogy viselkednék. Ha mondjuk koliból megyek látogatóba, és dobok egy üzenetet anyámnak, hogy elmentem, nem fogom felvenni a telefont, akkor is ki van akadva üzenetben, pedig nem személyesen mondtam meg neki, ergo ha máshogy viselkednék, se látszana üzenetben. Míg ha azt írom, hogy bárki mással találkozom, bárki máshoz megyek, azzal semmi baja nincs.
2023. júl. 20. 00:37
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy az első benyomásom nekem is az volt, hogy azthiszi a lánnyal kavarsz/együtt vagytok.

Voltak ilyen szülő ismerőseim akiknél egymásnál alvás = szex.

2023. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt mondom. Bár pozitívum, hogy így nem lehet terhes.
2023. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
De most őszintén: kit érdekel, ha zavarja? Felnőtt vagy, mész.
2023. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
És az sem tartozna rá ha gangbang partiba mennél.
2023. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
#13 nyilván alapvetően senki nem gondol erre szülőként, hogy akár ez is egy opció, de mivel egyre több helyen látni/hallani hasonlókat, a tv szenny műsorai közt is, szerintem mindenki fejében megfordul, hogy a lányom már félig kirepült, és most fiatal, ugye ő nem fog kipróbálni minden hülyeséget? Én is, mint lányos apa, arra is gondoltam, mint a 12-es, olvasva a kérdést. Tudom, hogy nem tenné meg soha, de azt is, hogy lehet megpróbálják majd egyszer rávenni, vagy mondjuk egy buliban, elég alkohol után elhiszi, hogy ez menő dolog, és miért is ne. Ismerve a mai srácokat, hogy van akinek csupán "barátság extrákkal" kell, akár hosszútávra is, és ehhez is találnak megfelelő lányt. Amit nem hiszem, hogy a lányok otthon is elmesélnének a szüleiknek. Sajnos így ez a rémálom is előjön néha azoknál, akik nyitott szemmel járnak, van egy lányuk is, akit szeretnének megóvni a hasonlóktól, mint a 19-es.
2023. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!