Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja ellehetetleniteni...

Meskalito kérdése:

Miért akarja ellehetetleniteni az anyuka válás után az apjától a gyerekeket, nyilván az élettárs beleszól. De anyának mondható-e egy ilyen aki már nagyobb jogokat ad az uj csávónak mint a normális volt apukának?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 01:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
98%
Bíróságon kell rendezni a láthatást és akkor nem anyuka kezében van, hogy "odaadja"-e a gyereket vagy sem. Ha van ellenvetése, ott előállhat vele. Ha nincs érdemi, akkor meg oda kell adja a gyereket láthatásra.
2023. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha az apuka bizonyítottan nem "sáros", akkor az anyuka nem tudja akadályozni a láthatást. Bíróság,vagy gyámügy tud segíteni.
2023. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Vannak anyukák akik már a házasság alatt az apa ellen nevelik a gyereket.Sőt kategórikusan kijelentik ez az ő feledatuk apa szava kuss!!!! .Ez után a gyerek úgy nő hogy az apát levegőbe veszi eszköznek tartja a fentartásához.Most ell lehet kébzelni mi történik ha egy ilyen házasságból válás lessz.Hogyan alakul az apa élete a gyerekével.Igazi korbács válik belőle.Anya meg tömi pénzel hizeleg neki dicséri a jó szolgálatér.

Ez után meg ha apa új társra talál ő lessz a sz@r apa aki "Egy"K"miatt elfordul a gyerekétől" a párja meg a gonosz mostoha.De anyuka magában soha nem talál hibát ő tökéletes.

2023. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
83%
Ha normális az apuka, akkor nem tudom megérteni mire jó ez. A gyerek is valszeg szeretne találkozni vele, neki sem tesz ez jót. A nők észjárása követhetetlen, mondom ezt nőként😂
2023. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon igazad van 14.Mert a gyereket tulajdonnak fegyvernek tartja.A zsarolás eszközének.

Válás után ha szólva van hogy vegyen vissza magából és ugorjon már ki az ex férje életéből a gyerek egy fajta itélőszékké válik Még akkor is ha felnött és nem jár tartásdíj mindent önként a békesség és a jövője érdekében inkább oda ad.Utána még szeretné a gyerekekkel kicsontozni.

A végén ha nem bologat manipulája még az egész családot is hogy mindent tönkre tudjon tenni az apának.Akkor is ő a királylány akinek hajlongani kell. Csak azt nem értem hogy egy család az ilyen emberen miért nem lát át.Neki nem felelt meg az ex férje Ő mondta hogy nem lehet élni vele.Több mint tíz éve én a párja vagyok.Ez is cseszi az órrát.A párom nem bántalmazó alkoholista.Egy"HIBÁJA VAN NEM TUD MILLIÓKAT KERESNI.Ez álltal van lenézve.Hihetetlen milyen kabzsi gonosz emberek vannak.

2023. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Aha biztos ez az egy hibàja van
2023. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
16/Vannak emberek akiknek az istenük a pénz.Mindent ebben mérnek.Örülök hogy számodra hihetetlen ez mert igy nem tudsz azonosulni az ilyen kabzsi ravasz nőkkel.Ez a hölgy még ha tudná az én zsebemet is kifordítaná mert úgy érzi meg kell fizetnem hogy az ex férjével élek.A párom már nem kell fizessen tartás díjjat de a mai napig szeretné számon kérni a bevételünket.
2023. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!