Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális hogy...

Szerintetek ez normális hogy a húgom meg anyám titkolóznak előttem?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon "össze vannak fonódva" mindenhova együtt járnak szinte.

Például kimegyek a konyhába ha ott vannak aztán levegőnek néznek, elkezdik nyomkodni a telefont.

Egyszer megkérdeztem a húgom hogy kinek ír ennyire, aztán szemembe hazudik.

Anyám szintén, próbáltak ignorálni. Jó, bemegyek aztán megint kimentem később valamiért, (társalogni akartam csak simán mint egy normális ember) hogy miről van szó, min nevetnek vagy ilyesmik(mert viháncoltak). Aztán megint semmi, semmi, de a pofámba röhögtek.

Aztán úgy tettem mintha bementem volna de direkt ilyen nagyon lassan a folyóson hogy halljam miről van szó aztán azon röhögtek hogy valami csávó irkál a húgomnak... Nem is folytatom tovább, remélem értitek mire gondolok. Ez egy kis részlet volt csak egy darabból.



Miért viselkednek ilyen gyerekesen és idiótán? Semmi okuk nincs erre szerintem.


2023. márc. 20. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, tulajdonképpen miért gondolod, hogy közöd van ahhoz, amit a húgod ír bárkinek is. A "szemedbe hazudik"? Hiszen nem tartozik rád! Anyukáddal ugyanez a helyzet. A húgod ezek szerint anyukátokkal meg akarta ezt osztani, veled viszont nem (jól sejtem, hogy fiú vagy?).

Szerinted ők a gyerekesek és idióták, de te hallgatózol a folyosón, hogy mit mesél a húgod a pasijáról anyukátoknak.

2023. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen. Ha valamit nem akarnak elmondani akkor mondják azt hogy nem mondjuk el. És nem azt hogy semmi.

Én viszont mindent megosztok velük, el is várják.

Amúgy meg mi a fenének viháncolnak olyan hangosan hogyha ennyire titkos?

2023. márc. 20. 19:12
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy anyámnak minek kellet fiú gyerek ha baszik rám, meg a másik tesómra...

És még ha elfoglalt lenne valóban, de nem. Ilyen hülyeségekkel tölti az idejét.

2023. márc. 20. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nők ☕
2023. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
álszent bohócok
2023. márc. 20. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudta, hogy a terhességéből egy ilyen kukacoskodó fia lesz, azért kellett neki fiú.

Mi közöd a nők dolgához?

Nőj fel

2023. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy nőnek sincs köze a férfi dolgokhoz?
2023. márc. 20. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Női dolgokba ne akarj belefolyni ennyi az egész.
2023. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nők ne akarjanak férfi dolgokba belefolyni?
2023. márc. 20. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk engem halálosan nem érdekel, hogy az öcsém kivel ír, beszélget, randizik, etc. Az ő dolga, és nem is faggatózok meg mit tudom én. Akkor meg pláne nem, amikor a másik fiútesómmal közösködnek, mert úgyis kirekesztenek, hiszen nő vagyok - oké, tök normális.


Én sem a fiútesóimmal beszélem meg a problémáimat, szerelmi életemet, etc, hanem a barátnőmmel vagy nagynénémmel.

2023. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!