Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális hogy...

Szerintetek ez normális hogy a húgom meg anyám titkolóznak előttem?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon "össze vannak fonódva" mindenhova együtt járnak szinte.

Például kimegyek a konyhába ha ott vannak aztán levegőnek néznek, elkezdik nyomkodni a telefont.

Egyszer megkérdeztem a húgom hogy kinek ír ennyire, aztán szemembe hazudik.

Anyám szintén, próbáltak ignorálni. Jó, bemegyek aztán megint kimentem később valamiért, (társalogni akartam csak simán mint egy normális ember) hogy miről van szó, min nevetnek vagy ilyesmik(mert viháncoltak). Aztán megint semmi, semmi, de a pofámba röhögtek.

Aztán úgy tettem mintha bementem volna de direkt ilyen nagyon lassan a folyóson hogy halljam miről van szó aztán azon röhögtek hogy valami csávó irkál a húgomnak... Nem is folytatom tovább, remélem értitek mire gondolok. Ez egy kis részlet volt csak egy darabból.



Miért viselkednek ilyen gyerekesen és idiótán? Semmi okuk nincs erre szerintem.


2023. márc. 20. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Mellesleg nem csoda, hogy semmit nem mondanak el, amikor hallgatózol meg faggatózol, mintha bármi közöd lenne hozzá. NINCS! Hagyd őket békén.
2023. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!