Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nemrég elutaztunk Szlovéniába.

A második napon, amikor megmostam a hajamat,az anyám erősödött h ő akarja kifésülni (mindig mindent ő akar) én pedig kértem tőle h adja ide a fésűt, de amikor nagyon nem akarta oda adni, akkor megpróbáltam elvenni tőle. Aztán elkezdte erősen húzni a hajamat, és szóltam apámnak (aki ezt kb lesz*rta) és utána én is picit megartam húzni a haját én is, de apám azt hitte h "kezet emelem rá" és elkezdett felém rohanni (el akart verni, milyen kedves🤩)

aztán bebújtam a wcbe és bezártam az ajtót (a szállodában). És apám ott kopogott és azt mondta h ha kijövök akkor megver, meg h most jöjjek ki bla bla bla(egyébként ilyenkor tényleg jó nagyokat szoktam kapni)..

Szerintetek ez így oké? Én voltam a rossz?😰


2023. ápr. 9. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
F@szfej szüleid vannak. sorry
2023. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy jól felépített kérdés, aki valóban családon belüli erőszak áldozata, nem ilyen stílusban és módon írja le a problémáját. Szar lehet, hogy ilyen unalmas a tavaszi szünet, hogy jelenetek kreálsz és írsz ki a netre (jól megválogatott emojikkal, hogy irányítsa a hangulatot), de ilyen témával nem kellene poénkodni, mert van aki tényleg átéli.
2023. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Eszednél vagy ember???? ez valóban megtörtént! Nem csak poénkodok..
2023. ápr. 9. 18:45
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Én azt írnám, hogy basszál le neki egy jó nagyot, de a leírás alapján valszeg lány vagy, ezért lehet, hogy nem vagy erősebb apádnál. Ha tovább fajul kérj segítséget.
2023. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2023. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 14
2023. ápr. 10. 08:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Azóta kijöttél már a wc-ből?
2023. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 persze.
2023. ápr. 13. 12:31
 9/13 anonim ***** válasza:
És mi lett a vége a sztorinak?
2023. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 az, h megint én lettem lecseszve
2023. ápr. 13. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!