Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nemrég elutaztunk Szlovéniába.

A második napon, amikor megmostam a hajamat,az anyám erősödött h ő akarja kifésülni (mindig mindent ő akar) én pedig kértem tőle h adja ide a fésűt, de amikor nagyon nem akarta oda adni, akkor megpróbáltam elvenni tőle. Aztán elkezdte erősen húzni a hajamat, és szóltam apámnak (aki ezt kb lesz*rta) és utána én is picit megartam húzni a haját én is, de apám azt hitte h "kezet emelem rá" és elkezdett felém rohanni (el akart verni, milyen kedves🤩)

aztán bebújtam a wcbe és bezártam az ajtót (a szállodában). És apám ott kopogott és azt mondta h ha kijövök akkor megver, meg h most jöjjek ki bla bla bla(egyébként ilyenkor tényleg jó nagyokat szoktam kapni)..

Szerintetek ez így oké? Én voltam a rossz?😰


2023. ápr. 9. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább nem vertek meg. Ez is valami.
2023. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Baromire nem oké ha pofonokat kapsz a szüleidtől, pláne ha rendszeresen.
2023. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 csak akkor van ha eldurvul a hejzet, pedik szinte soha nem én kezdem
2023. ápr. 14. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!