Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám normális ha azt akarja...

Anyám normális ha azt akarja hogy hordjak a lakásban maszkot mert meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy hordjak a lakásban maszkot mert meg vagyok fázva,de az a vicc hogy ő folyton úgy köhög hogy a kezét nem teszi a szája elé.

Az volt a válasza,hogy az nem fertőző,szóval emiatt nem teszi a kezét a szája elé. Viszont elvárná hogy én meg maszkban legyek otthon.


Neki van igaza vagy én túlzom el?


2023. márc. 18. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Anyukád buta. Ha tartósan egy légtérben vagytok, akkor tökmindegy. Eszel, összefogdosol dolgokat. Semmi értelme.
2023. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Egy lakásban maszktól független is elkapná ha ugy van.
2023. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Lényegében igaza van.
2023. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém amikor még covid volt (de inkább már a vége felé), akkor azt mondza h ha kimegyek és találkozom valakivel, akkor otthon egy hétig hordjak maszkot😂😂
2023. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem jogos a maszk, de látnád az anyámékat, amikor ketten elkaptak valami vírust egész nap a nappaliban voltak voltak, köhögtek a levegőbe egyfolytában, mindent összefogdostak nem mostak kezet se, nem szellőztettek stb, nem voltak tekintettel rám, mert "úgy se kapod el". Persze elkaptam. Megtehették volna ugyanezt a szobájukban is úgymond karanténba elvonulva és akkor nagy eséllyel nem kapom el. Mire én lebetegedtem ők már kigyógyultak, fordított esetben már máshogy álltak hozzá és mondták nehogy közel menjek mert újra megfertőződnek..
2023. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Nyílván ha komoly beteg vagy kapcsolatban van egy komoly beteggel akkor jogos lehet, hogy még a náthát se akarja átvenni, továbbadni. De ha nincs erről szó, akkor valóban elég fura
2023. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
:) nem, sztem nem normális... kivéve ha valami olyan súlyos betegsége van ami miatt veszélyeztetett a légúti fertőzések tekintetében
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Mit számít itt bárki mit mond neked?

Anyád az úrnő a lakásában azt teszed amit ő mond és pont nem foglalkozik azzal itt ki mit ír neked.

2023. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

A masznak akkor van értelme, ha amúgy csak néha találkoznátok, s csak simán léteznétek egymás mellett.

De azzal, hogy ugyanott mostok fogat, wc-ztek, tisztálkoztok, esztek, főztök, ugyanazokat a kilincseket, merőkanalat, abroszt, stb fogdossátok, teljesen mindegy, hogy van-e vagy nincs maszk.

2023. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Hordja ő, ha ennyire fosik.
2023. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!