Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám kényszeres hazudozó?

Édesanyám kényszeres hazudozó?

Figyelt kérdés

Mióta felnőttem és nem otthon élek (15 éve kb) feltűnt, hogy édesanyám gyakran hazudik nekem, egészen pitiáner ügyekben (pl. hogy megvásárolt egy cipőt, pedig nem is) és komolyakban egyaránt. Eddig nem vettem komolyan, igyekeztem legyinteni rá, mondván, hogy nem súlyos, mivel többnyire ártalmatlan dolgokról volt szó. Most viszont szükségem volt bizonyos iratokra tőle és kiderült, hogy nem vált el apámtól, pedig nekem határozottan többször is állította, hogy kimondta a bíróság a válást és papírja van róla. Márciusban "adta be" a keresetet az én tanácsomra, mivel már 8 éve külön élnek, hogy váljanak el. Apám passzív az ügyben, őt nem érdekli, vele nem különösebben tartom a kapcsolatot, de többször mondta, hogy nincsenek elválva én meg letámadtam, hogy ne hazudjon már nekem.


Elsősorban rettenetesen haragszom rá, hogy így átvágott és fogalmam sincs hogyan reagáljak rá, anélkül, hogy borzasztóan leordítanám a fejét, amit nem akarok. Így utólag még rengeteg olyan téma áll össze a fejemben, amiben valószínűleg szintén hazudhatott, mert nem tudta alátámasztani a mondandóját bizonyítékokkal (pl. a lakás, amiben lakik elvileg az övé, mert megvette de bizonyíték erre sincs). Nem tudom hogyan tudnám megértetni vele szépen, hogy ne hazudjon a gyerekeinek, főleg, hogy csak mi vagyunk már neki...


2022. nov. 3. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

Akkor tudjuk, kire ütöttél.

Ugyan, mire kellhet neked a szüleid bírósági végzése???

2022. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

A lakás egy tulajdoni lappal kideríthető.

A válást meg nyilván ő nem akarja, te erőltetted, inkább azt mondta, pipa, hogy leszállj róla

2022. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a haverom kényszeres hazudozó tét nélkül és ok nélkül hazudik. Az ilyen emberrel nem tudsz mit csinálni én redukáltam a kapcsolatom vele amennyire csak tudtam, persze az elején meg voltam sértődve de már nem.
2022. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Javulna a helyzet, ha 30 felett elköltöznél és nem anyád életébe kutakodnál.
2022. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

"Most viszont szükségem volt bizonyos iratokra tőle és kiderült, hogy nem vált el apámtól..."


Ugyan mire kellene neked 30 felett egy bírósági végzés a valasrol? Te is pont ugyanúgy kényszeres hazudozó vagy, mint anyad

2022. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Kedves lepontozo, kérlek csak egy olyan dolgot mondjuk, amihez egy felnőtt embernek szüksége lenne q szülei valoperes papírjaira. 15. voltam.
2022. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
73%
Előfordulhat.
2022. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
cool story bro
2022. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!