Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mondta apám, hogy egy...

Jogosan mondta apám, hogy egy szégyen vagyok semmi kitartásom?

Figyelt kérdés

első munkahelyemről eljöttem két nap után, mert ez egy dohánybolt és bejöttek a csövesek pisi szaggal meg a cigányok és ordibáltak meg variáltak a pénzzel és ettől megijedtem nap végén meg tízezer forint hiányom volt és sírva fakadtam és ma már nem mentem be és egynapi keresetemet nem adják oda mert annyi volt a hiány.


apám meg mondta, hogy nem igaz, hogy emiatt feladom meg miért tanultam eladónak ha hülye vagyok hozzá és tiszta szégyen vagyok hogy semmi kitartás nincs bennem és nehogy azt higgyem máshol majd jobb lesz és akkor majd minen munkahelyet otthagyok az első sérelemnél meg hogy nem arra megy ki a játék hogy velük majd eltartatom magam


2022. szept. 20. 19:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
84%
istenem de hülye vagy.... nekem volt ilyen is: benzinkúton 3 év után mellényúltam, dízel helyett benzin..... -130k.... szerinted?
2022. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
71%
Engem csufoltak végig gyerekként... Úgyhogy vágj fapofát.. Én a ge ciskedések miatt lettem olyan hogy ha baj van akkor a "Jóisten kegyelmét" is képes vagyok eltüntetni. Úgy helyezkednek, ahogy az érdekem kívánja, nem törődöm mások lelkivilágával.. De abban igazad van ha nem tetszik váltani kell, főleg ha ki sem fizettek..
2022. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!