Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mondta apám, hogy egy...

Jogosan mondta apám, hogy egy szégyen vagyok semmi kitartásom?

Figyelt kérdés

első munkahelyemről eljöttem két nap után, mert ez egy dohánybolt és bejöttek a csövesek pisi szaggal meg a cigányok és ordibáltak meg variáltak a pénzzel és ettől megijedtem nap végén meg tízezer forint hiányom volt és sírva fakadtam és ma már nem mentem be és egynapi keresetemet nem adják oda mert annyi volt a hiány.


apám meg mondta, hogy nem igaz, hogy emiatt feladom meg miért tanultam eladónak ha hülye vagyok hozzá és tiszta szégyen vagyok hogy semmi kitartás nincs bennem és nehogy azt higgyem máshol majd jobb lesz és akkor majd minen munkahelyet otthagyok az első sérelemnél meg hogy nem arra megy ki a játék hogy velük majd eltartatom magam


2022. szept. 20. 19:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen helyre határozott kiállás kell, esetenként pofon, és egy magadnál tartott önvédelmi eszköz (gázspray, sokkoló, stb.).


De, ahogy látom, ez nem neked való, úgyhogy inkább ne menj vissza oda. Kitartásod abban kell legyen, amit szeretsz csinálni, nem akármilyen hulladék munkahelyen, ahol beletörlik a lábát az emberbe.

2022. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

#8

valószínűleg "bepörgették" a romák, ismert módszer, hogy káoszt csinálnak a kezdő alkalmazottat meg könnyű megzavarniuk és mondjuk visszaad a húszezresből úgy hogy tizezrest adtak és van jópár módszerük erre, valutaváltóknál űzik ezt nagyban kezdőkkel

üdv egy rendőr

2022. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20%

Igaza van. Szerinted hany es hany kotekedo vevovel lesz meg dolgod?! Ciganyok mindenhol vannak es mindenutt vasarolhatnak,ahogy a budos emberek is!

Hianyzik a penz? Figyelmetlen voltal.

Szerintem tudhattad volna, hogy mire valalkozol. Te mentel oda, Apad meg elmondta a velemenyet: leszerepeltel. Ennyi.


Ui: az elet nem kivansagmusor! Ha ennyire kis erzekeny lelku vagy, akkor inkabb jelentkezz a sekrestyebe, hogy te akarod elkesziteni az oltart a szentmisehez. Pont neked valo munka! 🕍🙏Csak a perselyt jobb ha nem rad bizzak! 💸💸💸

2022. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem, második napon nem lett volna szabad egyedül hagyni téged ebben a helyzetben. Fiatal vagy, még sok gyakorlatra lenne szükséged. (53 éves HR-es vagyok, tehát szakmai szemmel is mondom.)

Ne add fel, persze hogy jobban kell figyelned, de a stressz nem segít ebben és a vádaskodás sem. Próbáld újra, gyakorlással menni fog.

2022. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
1%
Elég furi család ez így, nem is picit.
2022. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
Valahol igaza van: tudtad, mire számíthatsz, és elvileg értened kellene hozzád. És máris első napsúlyoshibákat vétsz, és nem érzed, hogy hibáztál.
2022. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%

Hát figyelj, én teljesen reálisan nem tudok ítéletet mondani, mert nekem ennyi információ még kevés. Pl. azt nem tudom, hogy otthon milyen vagy, segítőkész vagy-e a házimunkában, vagy nem de nem ez a lényeg. Abban igaza van édesapádnak, hogy valahol dolgoznod kell, hidd el, még ha nyersen is fogalmaz, csak jót akar. A szüleid mindig nem lesznek, neked előbb utóbb el kell tartanod magad, különben éhezni fogsz. stb stb. Most nem ijesztelek még durvább következményekkel de apud ettől akar óvni.

Kicsit szedd össze magad lelkileg, nincs nagy baj, majd lesz másik munkahelyed.

Nagyon sürgősen el kellene kezdened fejleszteni a stressztűrő - és koncentráció képességedet, amihez most azért nem tudok tanácsot adni, mert ez egyéni, kinek mi jön be, böngéssz a neten, én is azt csinálom. Aztán azért keress tovább munkát, az biztos, hogy azért nem minden munkahely ilyen tetű, nincs köbe vésve, hogy az összes munkahely rémálom. A lelked szerintem előbb utóbb megedződik, majd nem veszed annyira magadra a hülye bunkókat. Valószínűleg fiatal vagy, olyan nincs, hogy sehol se fogsz dolgozni hosszútávon. De ahhoz akarni is kell.

2022. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

#13

Kicsit durván fogalmaztál, közben meg azt mondod a kérdezőnek, hogy érzékeny lelkű. Meglehet, de azokon pont nem a beszólogatás fog segíteni. Most őszintén:mi történt? Annyi, hogy a kérdező először dolgozott egy helyen, ahol nem volt sikerélménye. Persze, komoly hiba volt, de ne mondja már senki, hogy ez egy kezdővel nem történik meg. Mindenki kezdi valahogy a munkát, ha először rosszul is. Emberek vagyunk.

..basszus.Én is dolgoztam kereskedelemben kb. 3 hónapot, persze gyakorlaton, rájöttem, hogy nem nekem való. Vétettem durvább hibákat is, mint a kérdező. Most már persze mással foglalkozom. A stressztűrést, figyelmet, monotonitás tűrést kell tanulni, de kezdőként normális, hogy ez történt, nem álltak hozzád segítőkészen. Majd lesz állásod, vagy kereskedelemben vagy nem. Ez majd elválik, mindenesetre kitartást!

2022. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
17%
Azért jó hogy van aki a cigányokat védi...
2022. szept. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
5%
Ha ilyen mimóza kis lelked van nem való neked az eladói szakma. Menj virágkötőnek
2022. szept. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!