Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mondta apám, hogy egy...

Jogosan mondta apám, hogy egy szégyen vagyok semmi kitartásom?

Figyelt kérdés

első munkahelyemről eljöttem két nap után, mert ez egy dohánybolt és bejöttek a csövesek pisi szaggal meg a cigányok és ordibáltak meg variáltak a pénzzel és ettől megijedtem nap végén meg tízezer forint hiányom volt és sírva fakadtam és ma már nem mentem be és egynapi keresetemet nem adják oda mert annyi volt a hiány.


apám meg mondta, hogy nem igaz, hogy emiatt feladom meg miért tanultam eladónak ha hülye vagyok hozzá és tiszta szégyen vagyok hogy semmi kitartás nincs bennem és nehogy azt higgyem máshol majd jobb lesz és akkor majd minen munkahelyet otthagyok az első sérelemnél meg hogy nem arra megy ki a játék hogy velük majd eltartatom magam


2022. szept. 20. 19:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit igaza van, jobban kellene figyelned. Viszont az, hogy nem akarsz egy lepukkant helyen dolgozni az jogos, viszont mindenki elkezdi valahol
2022. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
A legkevésbé sincs igaza, kifejezetten durva hibát követtél volna el, ha ottmaradsz. Felelősséggel tartozol önmagadért, és tilos magadat szenvedésre kárhoztatnod. Apádat szeretetlenül,spártaian nevelték, és most a dögöljön meg a szomszéd tehene is (a saját gyereke is) üzemmódban van. Meg még smucig is, sajnálja tőled a pénzt, pedig te nem is kértél.
2022. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Én neked adok igazat, nem jogos édesapád felháborodása.
2022. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Én,mint szülő megérteném, nem lennék nyugodt ha a gyerekem ilyen helyen dolgozna. De ahhoz ragaszkodnék,hogy találj màsik munkát minél előbb!
2022. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

1.nem hiszem hogy egy dohanybolti eladonak hűde sokat kene tanulnia..

2.Valamiert hianyzik a penz,mivel te voltal ott neked "tünt el".

3.Apad azt is gondolhatja ha ilyen egyszerű munka nem megy,milesz más munkahelyen?!

2022. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
20%

Megérkezett a szappanopera újabb része!

Ez volt a tegnapi, ha vki nem látta volna:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

utolsó előtti hú de bunkó vagy és gondolod én loptam el a pénzt? biztos azért sirtam fél éjjel. meg neked eladó lehet nem szakma de én azt tanultam suliban ez a szakmám

utolsó nem én irtam ki azt a kérdést, csak ezt amit ma

2022. szept. 20. 20:39
 8/32 anonim ***** válasza:
37%

5ös vagyok

Én nem azt irtam hogy az nem szakma,azt írtam ahoz nem kellet hűde sokat tanulni...

Es akkor megis SzűzMaria tüntette el a pénzt?!

2022. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
33%
Én neked adtam igazat kérdező, de unszimpatikussá váltál a szememben...
2022. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
Alkalmatlan vagy a munkára. Nem tudod a pénztárgépet kezelni, szarsz a vevőtől mert cigány, és zéró a felelősségérzeted, mert másra mutogatsz mikor brutális hiányt csináltál egy nap alatt. Apádnak van igaza.
2022. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!