Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bunkó vagyok, ha mindig...

Bunkó vagyok, ha mindig elutasítom hogy apám bemutassa az új nőjét?

Figyelt kérdés

Folyton áthozza ide, de még nem láttam soha és egyszer sem találkoztam vele. Apám rám írt párszor hogy jöjjek ki a szobámból és bemutat neki, de mindig elutasítottam. Egyszerűen semmi kedvem találkozni vele, meg nem is érdekel annyira. Meg ez nálam bonyolultabb alapból mert nagyon visszahúzódó vagyok és az embereket sem szeretem.

Kicsit mondjuk harag is van bennem, mert már 4 éve apámat kb heti pár percet látom összesen egy köszönés erejéig mert folyamatosan dolgozik, az is tök megszokott hogy 3-4 napig nem is látom egyáltalán. De erre meg persze tud időt szakítani.. Bunkó dolog ha én ebből az egészből ki akarok maradni és nem érdekel?


2021. szept. 30. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
hálátlan kölyök
2021. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
A bunkóság nem betegség, te meg az vagy.
2021. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha nincs kedved nem muszáj megismered. Ez nem kötelező. Bár nekem úgy tűnik hogy apukád ugyan jelezte feléd hogy szeretné ha mégis érné, de elfogadják hogy nem akarod. És ez jól is van így.

Szerintem sokkal érdekesebb az a kérdés, hogy miért nem akarod megismerni? Úgy érzed elveszi tőled apukádat?

Megértem hogy félted, az hogy anyukád elhagyott benneteket nagyon nehéz lehet.

Szerintem beszélgess apukáddal. Ne a csajáról, hanem kell hogy addig beszéljétek, míg ki nem alakul benned az a biztonság hogy tudod hogy ha dolgozik, ha csajozik, mindig hazajön hozzád.

2021. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


De ha most nem találkozol vele, én félek attól, a későbbi közös programokból is ki fogsz maradni, és akkor lehet, még kevesebbet látod apukádat.


Tényleg nem vagy rá kíváncsi, milyen ember lehet ez a nő?

2021. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy bemutatkozást ki lehetne bírni.
2021. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

"idehoz egy idegen nőt a lakásba."


Apád talán egész életében most már magányosnak kéne lennie?


EMlékezz majd erre a mondatodra, ha majd te akarod hazavinni a barátnőd.

A mostani tinik jórésze hihetetlenül önző, nulla empátiával.

2021. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem első dolgom lett volna megnézni azt a nőt, akit az apám hazahoz, mert szeretem annyira, hogy tudni szeretném, kivel tölti az idejét.

Különben is, lehet hogy egy kedvs nő, akt te is elfogadsz, ha megismered. Ez csak rajtad múlik. Vagy maradj örök életedben a szobádban.

2021. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha nem akarsz nem kell, nem kötelező. Ha a nőre tud időt szakítani akkor tudna rád is. Ezeket a kényszer bemutatkozásokat sosem értettem egyes emberekben. Ettől csak még jobban nem akartam be mutatkozni. És le se sz*rom ha bunkónak gondolnak ez van.
2021. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
És ha összejönnek és a nő odaköltözik mi lesz? Pizzán élsz, mert az befér az ajtó alatt? Kiszarsz az ablakon?
2021. okt. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan megnéz heted, de nem kötelező szeretni.

Ha nem szimpi nem kell vele az idődet tölteni, de ki tudja, lehet hogy még meg is kedveled.

Adj neki esélyt.

2021. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!