Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bunkó vagyok, ha mindig...

Bunkó vagyok, ha mindig elutasítom hogy apám bemutassa az új nőjét?

Figyelt kérdés

Folyton áthozza ide, de még nem láttam soha és egyszer sem találkoztam vele. Apám rám írt párszor hogy jöjjek ki a szobámból és bemutat neki, de mindig elutasítottam. Egyszerűen semmi kedvem találkozni vele, meg nem is érdekel annyira. Meg ez nálam bonyolultabb alapból mert nagyon visszahúzódó vagyok és az embereket sem szeretem.

Kicsit mondjuk harag is van bennem, mert már 4 éve apámat kb heti pár percet látom összesen egy köszönés erejéig mert folyamatosan dolgozik, az is tök megszokott hogy 3-4 napig nem is látom egyáltalán. De erre meg persze tud időt szakítani.. Bunkó dolog ha én ebből az egészből ki akarok maradni és nem érdekel?


2021. szept. 30. 22:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
4 éve hagyott el minket anyám, azóta ő az első nője
2021. szept. 30. 22:11
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Apád valszeg nem jódolgában dolgozik egész héten. Sajnálom anyukádat, de gondolj bele abba, hogy nem csak neked sz*r. Légy felnőtt a feladathoz, menjél ki, mutatkozzál be, legyél tisztelettudó, aztán oda mész ahova akarsz. Ez nem kedv kérdése. Vannak dolgok amiket meg kell tenni, akár akarjuk akár nem. Jó pofát kell vágni hozzá.
2021. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

" az is tök megszokott hogy 3-4 napig nem is látom egyáltalán"


Hát ha bezárkózol a szobádba és akkor sem jössz elő, amikor havnak, akkor ne csodálkozz.

Igen, bunkó vagy. lehetnél kicsit megértőbb és kedvesebb.


"De erre meg persze tud időt szakítani"

Micsoda önző dolog, hogy valaki 4 év magány után ismerkedik.

2021. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez bizony a bunkóság kategória, a nő meg szimplán ellenségesnek gondol. Esetleg ha nyitnál, apád is változtatna, mert nem egy ellenséges gyerek lennél a szemében. Erőltesd már meg magad pár percre ha arra jó a faterod hogy a pénzt hazahordja, ne mutatkozz be úgy a párjának hogy seggfej vagy...
2021. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Apám ha fele ennyit dolgozna, akkor is átlagon felüli körülmények között élnénk. Csak így kis pénz kis foci van egész évben és nem tud ettől elszakadni már
2021. szept. 30. 22:22
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Akkor köszönd meg szépen hogy ilyen körülményeket biztosít, és ne játszd tovább a tahót. Nyilván menekül a helyzetből. Attól hogy valaki felnőtt, még érezheti magát szarul annyira hogy inkább a munkába menekül (te meg nyilván megkönnyítetted a dolgát., hogy ne kínlódás legyen neki otthon lenni... ja, nem)
2021. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Kapd össze magad, mert bunkó vagy! Eleve nehéz lehet férfiként egyedül gyereket nevelni, feldolgozni, hogy elhagyták. Nem beszélve, hogy anyád olyan amilyen, és komoly oka van, ha nem vele élsz, ezek szerint apád nem rossz ember.

Lehet, hogy egy új párkapcsolat összerendezi a családot is, próbálj meg nyitott lenni!

2021. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Igen, bunkó vagy.

Apádnak sem lehet könnyű. Vegyél erőt magadon és legalább mutatkozz be.

2021. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
13 éves korom óta egyedül vagyok, nyilván nem jókedvűen fogok egyből pattanni erre az aszociális mentális betegségeimmel, hogy most idehoz egy idegen nőt a lakásba.
2021. szept. 30. 22:27
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Mikor is diagnosztizáltak? Tudod, taplónak lenni nem mentális betegség, bár itt a gyakorin előszeretettel rántják ezt elő aduásznak a kölykök.
2021. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!