Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be itthon a...

Hogy mutassam be itthon a páromat, ha szinte az apám lehetne? Mennyi időt hagyjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Most az "úgyis elhagy", "csak megdug és kész" válaszokat hagyjuk, nem erre irányul a kérdésem.


Igazából arra, hogy hogyan, lenne ötletem, de számítok arra, hogy nem fogják jól fogadni a hírt... Viszont szeptember végén lenne egy esküvő, szeretném, ha oda ő is jönne, ő lenne a kísérőm.


Én nemrég lettem 22, ő 44 éves.

Sok minden bonyolította eddig a kapcsolatunkat, nem akarok már tovább titkolózni, kavarni (8 hónapja tart a dolog).


2021. szept. 12. 08:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%

Én csak annyit mondanék,hogy megismerkedtem valakivel,de bizonytalan vagyok mert emberileg jól kijövünk,de jóval idősebb nálam.

Meglátjuk mi lesz,úgy döntöttünk, megpróbáljuk.

Így legalább látják,hogy te is érzed,hogy lehet ez probléma és hogy nem elvakultan papolsz arról,hogy de márpedig te tudod,hogy mit csinálsz,ne szóljanak bele.

Aztán az idő majd eldönti.

2021. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Semmi gond sem az én külsőmmel, sem a pároméval. A korombeliek nem igazán érdekelnek, ez van. :)

És nem is azért vagyok vele, hogy legyen kivel szexelni. Egy kapcsolat azért jóval többről szól szerintünk.

2021. szept. 12. 08:47
 3/37 anonim ***** válasza:
26%
Nyugodt szívvel mutasd be a szüleidnek, ha nekik van egy csöpp eszük, úgyis tudni fogják, hogy ez a kapcsolat eleve életképtelen.
2021. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az 1-es jól mondta.


Fontos éreztetned a szüleiddel hogy tudod mit csinálsz és hogy nem lettél becsapva és tudatosan választottad ezt

2021. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%

Mivel tobbnyire csak negativ peldakat láttam az ilyen kapcsolatbol, fejre is allhatsz, akkor se fogadnam el.

A kerdes meg ertelmetlen, te ismered a szuleidet nem mi.

2021. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem először ülj le velük beszélni, hogy szeretnéd bemutatni a párod és legyenek nyitottak, elvégre ez a te kapcsolatod, a te életed. Nem szeretnél ebből konfliktust, szereted őket is és a párod is, boldog vagy vele és kérd meg, hogy legyenek elfogadóak. Még az esküvő előtt mutasd be nekik, ne ott legyen a balhé vagy ne ott derüljön ki és ne ott ismerjék meg.
2021. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem a problémát.

Én szülőként nem szólnék semmit.

Elfogadnám h vele vagy. Ez azért nem olyan mintha drogos, vagy gyilkos lenne.

Majd te felnőtt ként eldöntöd h mit szeretnél ettől a kapcsolattól.


Egyébként pedig beszéld meg a szüleidet hogy már 8 hónapja együtt jársz egy férfival, úgy érzed hogy itt az ideje h bemutasd nekik.

Eljönne egy vasárnapi ebédre hogy megismerkedjetek

2021. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
27%
21 évesen szedett fel egy 43 éves férfi. Durva
2021. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%
Hat ne ugy, hogy mjnden informacio nelkul egyszer csak beallitasz vele. Meselj rola, emlitsd meg a korát mindenkeppen. Személyszerint én elég nyitott vagyok mindenre és mindenkire, de szeretem előre tudni, ha az átlagtól vagy az "elvárástól" eltérő a lányom partnere, még mielőtt haza hozza. Így aztán nem álltam tátott szájjal, amikor haza hozta a barátját, akinek azbarca is tetovált volt, vagy bemutatta a legjobb barátnőjét, aki nigériai.
2021. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Hát inkább én szedtem fel őt, de ez részletkérdés.


Igen, mindenképpen szerettem volna előre beszélni róla, hogy valamennyire felkészüljenek a dologra, ne látszódjon az arcukon annyira a meglepődés, vagy egyéb érzelem.

2021. szept. 12. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!