Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be itthon a...

Hogy mutassam be itthon a páromat, ha szinte az apám lehetne? Mennyi időt hagyjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Most az "úgyis elhagy", "csak megdug és kész" válaszokat hagyjuk, nem erre irányul a kérdésem.


Igazából arra, hogy hogyan, lenne ötletem, de számítok arra, hogy nem fogják jól fogadni a hírt... Viszont szeptember végén lenne egy esküvő, szeretném, ha oda ő is jönne, ő lenne a kísérőm.


Én nemrég lettem 22, ő 44 éves.

Sok minden bonyolította eddig a kapcsolatunkat, nem akarok már tovább titkolózni, kavarni (8 hónapja tart a dolog).


2021. szept. 12. 08:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
9%

Nem bántásként, tényleg...

De a párod tud róla, hogy el akarod vinni az esküvőre?

2021. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor beszelj velük, állapodjatok meg egy időpontban, amikor bemutathatod otthon még az esküvő előtt.
2021. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Persze, tud az esküvőről, már mondtam neki, mert elég sűrű az élete. Szinte már együtt élünk, nem borul ki amiatt, mert velem kell töltenie egy egész hétvégét.
2021. szept. 12. 09:33
 14/37 anonim ***** válasza:
7%
A házasulandók tudnak róla, hogy plusz egy főt vinnél?
2021. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igen, tudják. Alapból vittem volna valakit.

Egyéb kérdés az ismerősünk esküvőjéről?

2021. szept. 12. 09:36
 16/37 anonim ***** válasza:
9%

Nincs több, csak azért kérdeztem, mert ciki beállítani egy plusz szem3llyel, ha nem volt meghívva.

Mindegy, ahogy már írtam, először beszelj a szüleiddel, valasszatok ki egy napot, amikor személyesen is bemutathatod, aztán majd éltek boldogan, amíg meg nem haltok. 🤗

2021. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy akarod. Az ember túl sokat rágódik egyértelmű és felesleges dolgokon. Te eldöntötted beakarod mutatni, akkor mutasd be. Tök mind1 hogyan, nem számít. Az csak egy pillanat lesz a sok közül.
2021. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
10%

Esetleg jó ötlet tapasztalatot szerezni egy érett férfi mellett, de csakis ha hozza a sztereotipiat. Kényeztet, vásárolgat, fizeti a sulid, tol előre, kapcsolatokat szerez.

1-2 év után lapát, mondjuk egy kezdő 25 éves mérnök vagy orvosért

2021. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem te vagy, aki beleszeretett a sugar daddyjébe és most normális kapcsolatot akar vele?
2021. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Azért szerintem eléggé számít a körítés is... Főleg egy ilyen dolognál, úgy, hogy még sosem mutattam be otthon senkit.


A párom, nem a "sugar daddym". Sosem pénzforrásként tekintettem rá. Így is normálisnak mondanám a kapcsolatunkat, csak a szüleim, családom nem tud róla. De mióta az egyéb akadályok elhárultak, azóta együtt vagyunk nyilvánosan is, randizunk stb. Szóval ez rendes párkapcsolat már.

2021. szept. 12. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!