Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be itthon a...

Hogy mutassam be itthon a páromat, ha szinte az apám lehetne? Mennyi időt hagyjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Most az "úgyis elhagy", "csak megdug és kész" válaszokat hagyjuk, nem erre irányul a kérdésem.


Igazából arra, hogy hogyan, lenne ötletem, de számítok arra, hogy nem fogják jól fogadni a hírt... Viszont szeptember végén lenne egy esküvő, szeretném, ha oda ő is jönne, ő lenne a kísérőm.


Én nemrég lettem 22, ő 44 éves.

Sok minden bonyolította eddig a kapcsolatunkat, nem akarok már tovább titkolózni, kavarni (8 hónapja tart a dolog).


2021. szept. 12. 08:33
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem, a 23-as válaszolóra, aki szerint biztosan a főnököm, felesége volt, tuti csak a pénze érdekel stb. Közben meg semmit nem írtam a páromról, vagy hogy hogyan ismerkedtünk meg.
2021. szept. 12. 10:35
 32/37 anonim ***** válasza:
30%

Hat mutasd be. Mit tudnak csinalni? Max nem mentek a lagziba.


Ez amúgy persze, romantikus, meg felnőttes. De majd 40 evesen maskepp latod, milyen lehet az a 44 eves, akinek egy 20 eves kislany kell...sot, mar 30 evesen is.

2021. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
20%
Sose volt felesége gyereke. Jó sok tinilányt meg egyetemista kislányt rakott meg 40+ es koráig
2021. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
17%
Még ha valami milliomos lenne akkor lehet hamarabb megkedvelnék .
2021. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
87%
Minden gyerek meg akar felelni a szüleinek. (Én is pedig már a 40-es éveimben járok.) Pedig felnőtt emberként meg kell tanulni kiállni magunkért.Konfrontálódni. Mutasd be nyugodtan. A te életed, jogod van úgy élni ahogy neked tetszik. A te döntésed ki a párod, te fogsz vele élni, nem a szüleid. Te fogod elszenvedni ha esetleg később szakítani fogtok. Az anyósom a legkisebb, 33 éves lányát érzelmileg zsarolja, hogy válasszon a szülei és a barátja között.Mert nem bírják a srácot. Az első házassága is a szülei miatt ment tönkre. Nem értem hogy lehet vki ilyen a gyerekével. Ez önzőség.
2021. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
64%

Viszont szeptember végén lenne egy esküvő, szeretném, ha oda ő is jönne, ő lenne a kísérőm. - esküvőre NE vigyél egy mindenkinek idegent!


Hiszen ha te most mutatod be, akkor ők kb 1-2 hete fogják csak ismerni, meg az egész násznép is. Ez gáz.

2021. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
A násznép egy része már ismeri, ahogyan a házasulandó pár is.
2021. szept. 13. 10:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!