Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be itthon a...

Hogy mutassam be itthon a páromat, ha szinte az apám lehetne? Mennyi időt hagyjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Most az "úgyis elhagy", "csak megdug és kész" válaszokat hagyjuk, nem erre irányul a kérdésem.


Igazából arra, hogy hogyan, lenne ötletem, de számítok arra, hogy nem fogják jól fogadni a hírt... Viszont szeptember végén lenne egy esküvő, szeretném, ha oda ő is jönne, ő lenne a kísérőm.


Én nemrég lettem 22, ő 44 éves.

Sok minden bonyolította eddig a kapcsolatunkat, nem akarok már tovább titkolózni, kavarni (8 hónapja tart a dolog).


2021. szept. 12. 08:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindig egykorú, vagy max. 2 évvel idősebb párom volt, de úgy gondolom, hogy ez a korkülönbség ma már nem ördögtől való. Nem 17 éves vagy, ő meg 50. Más lenne a szitu akkor.

Te 22, ő 44. Felnőtt nő vagy.

Csak körül kell nézni a színészek, hírességek között...


Szóval ha jól "adagolod" a szüleidnek, a pasi is rendes és (most már független), akkor ez a korkülönbség nem annyira vészes manapság.

2021. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
10%

Multinál a fönöke volt a férfi.

A szeretője lett, kisírta hogy a feleségétől válljon el

2021. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok, nem dolgoztam még, így lehetetlen lett volna, hogy a főnököm legyen. De igen, az tervben van, hogy esetleg a kötelező szakmai gyakorlatomat nála csinálom majd meg, vagy ő igazolja az egyetem felé.

Felesége sosem volt, barátnője sem, amikor megismerkedtünk.

Más jellegű akadálya volt a kapcsolatunknak.

De szép és jó, hogy rögtön ilyen fake scenariokat találnak itt ki egyesek, majd azt tényként kezelve le is írják.

2021. szept. 12. 10:13
 24/37 anonim ***** válasza:
3%

Így már értem a férfinak vezető poziciója van egy cégben, jelentős vagyona és ingatlanjai vannak.


Nyugodtan bemutathatod, kell az egzisztencia és a presztizs bele akarod tenni a popsid, megértik szülők is

2021. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Sosem érdekelt a pénze, vagy hogy miből mennyi van neki.

Nem kell ám minden nőben az aranyásót látni, és továbbra sem kell a te elmeszüleményeidet az én életemre vetíteni.

2021. szept. 12. 10:18
 26/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem értelek, kérdező.


Szerintem te is tudod, hogy tökmindegy, hogy mutatod be, milyen körítést teszel mellé, a 44 éves akkor is 44 éves és a szüleid 95%-ban ki lesznek akadva. Ez van, nem kell ezen gondolkodni, mondd el nekik, hogy a párod ennyi idős és kész.

2021. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%

Mindig magas beosztású férfikat vagy sztárokat látok lánya korú nővel.

De igen ha jobban esik akkor hidd azt hogy nem a pozicioja és vagyona amire szükséged van.

2021. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
91%

Bexaras, hogy a többség szerint akkor lehetséges egy fiatal nő idősebb pasi kapcsolat, ha a férfiinak pénze van és az egész egyértelműen csak érdek.

Nekem volt anno 25 evvel idősebb pasim. Nem, nem volt pénzes, kb hasonló volt az anyagi helyzetünk. Egyszerűen sármos volt, vonzó, kedves. Oda voltam érte és ő is értem. Ennyi a történet. Se pénz, se egzisztencia, se presztízs. Vonzalom, szerelem. Van ám ilyen is.

2021. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként, felnőtt nőként, akit állítólag ennyivel idősebb férfiak vonzanak, mit félsz a szüleidtől?


El kell dönteni, hogy te most egyetemista, szülőkkel/az ő pénzükön élő félig gyereklány vagy vagy önálló felnőtt nő saját döntsésekkel.


Mert most inkább egy gyereknek tűnsz, akinek tudat alatt imponál egy pasi egzisztenciája, semmint érett nőnekm

2021. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%

22-es vagyok. Remélem, nem rám céloztál. Pont azt akartam kihozni a mondandómból, hogy manapság ez már nagyon nem ritka. Ott van pl. Debóra és Kuki, vagy fordítva: Polyák Lilla és ... épp nem jut eszembe a neve, vagy Ernyey Béla és az akkor huszas évei elején járó felesége. Évek óta együtt vannak. Nálatok miért ne jöhetne be?

A szüleidnek (ha jó a viszony) 8 hónap után már simán bemutathatod. Csak ne az esküvőn. Leülsz velük otthon, elmondod, hogy szeretitek egymást, és ha jól fogadják, akkor pár napon belül akár be is mutathatod nekik.

2021. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!