Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem ismered a saját...

Miért nem ismered a saját gyereked?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam,hogy anyukám mindenféle különórákra elvitt ami csak létezik,tánc, zeneiskola, röplabda,ezzel nem is lenne baj,ha megkérdezne engem is,hogy szeretnél ilyenre járni,mi érdekel.

Anyám lát valami faszsagot a neten és azt hiszi,hogy igen ez a lányomnak való, mindenképp megkell csinálnom.

Hiába szólok neki,hogy engem más érdekel,mást szeretek csinálni például olvasni,folyton lehurrog,hogy én vagyok az anyád én tudom, én döntöm el mi jó neked.

Már egy ideje depressziós vagyok,úgy érzem a saját anyám nem ismer, azt se tudja mit szeretek csinálni,mi a kedvenc filmem,zeném,hobbym. Anyám még a kedvenc színemet se tudja,és az a szomorú,hogy ilyen gagyi dolgot se tudd rólam.

A durva az egészben,hogy a legtöbb osztálytársam, barátnőm, ismerőseim is hasonlóképp éreznek mint én


Szülők miért nem ismeritek a saját gyerekeiteket?


2021. jan. 12. 05:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Minek vállal el gyerekez
2021. jan. 12. 12:41
 32/32 Savlekotő ***** válasza:
Olvasással mi baja?Attól nem fázol meg,max tanulsz általa és le tudsz lépni.
2021. jan. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!