Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A feleségem lánya 2 hónapja...

A feleségem lánya 2 hónapja nálunk tanyázik. Mikor érdemes szóvá tenni, hogy ideje lenne elköltöznie?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 11:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/162 anonim ***** válasza:
71%

Kedves #60!


Elvből nem állunk össze olyannal aki nem fogadja el a gyereket. Ha pedig egy ilyen helyzetben derül ez ki, akkor elválunk igen. Biztos nem a pasit választanám,Jézusom..

2021. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/162 anonim ***** válasza:
31%

71!


Értem. Ezt a párod is tudja? Hogy simán lecserélhető? Hogy te a 30 éves, havi 300ezres bevétellel rendelkező lányodat választanád a párkapcsolatod helyett? Aki amúgy holnap ott hagyhat a pcsaba az éppen aktuális, szinten lecserélhető pasija miatt? Azonnal megoldód kettőtök lakhatását, természetesen csak és kizárólag olyan lakást veszel, ahol a kisgyermek elfér kényelmesen és bármikor beköltözhet. Hát....

2021. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/162 anonim ***** válasza:
73%
Ezért tartunk ott ahol, mert ennyi érzelmi intelligenciája van az emberek többségének, mint a kérdezőnek. Én is azon az állásponton vagyok, hogy lehet megviselte a szakítás. Ne vedd el a párodtól ezt a kis időt amíg még a gyerekével lehet, mert aztán ha már családja stb lesz jó ha szökőévenként látja. De nem is értem minek itt kérdezősködsz ahelyett hogy leülnétek és megbeszélnétek.
2021. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/162 A kérdező kommentje:
Ha most nem lépek közre örökre a nyakunkon marad, mert hogy ennek soha nem lesz családja arra a nyakamat teszem rá.
2021. jan. 11. 14:01
 75/162 anonim ***** válasza:
57%

Kb a harmadik oldalig olvastam, ha ezt írta már valaki, akkor bocs: tehát a kommentelőknek tök normális és mindennapos, hogy a házastárs bárkije, legyen az mondjuk anyu vagy apu, aki még dolgozik is, simán odaköltözik, mert egyenes ági rokon. 😐

Ugyanis pont olyan rokonsági fokkal rendelkezik ez a harminc éves nő, mint anyós pajtás. Mondom harminc.

Hát, akkor sok sikert az ilyen szituhoz, de utána nem ám ide írogatni, hogy csúnya anyós nem megy el.

2021. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/162 anonim ***** válasza:
72%

#71 Van gyereked?


A miénk még pici, szóval nem aktuális még. De azért is vagyok szülő, anya, hogyha szüksége van segítségre akkor támogassam.( Nem csak 18 éves koráig, és nem mindent a segge alá téve)

Két hónap szerintem nem a világ vége. Ha már két éve otthon seftelne,megérteném,akkor már én is piszkálnám, de hogy 2 hónap után emiatt a férjem választás elé állítana.. Hát.. Bennem se merült fel sose,hogy zavarja már el innen az övéit.

És ha még félre is tette mind a 600 ezret(amit kétlek) az kaukcióra elég max,aztán éhenhal?? De lehet, hogy még lelkileg se szedte össze magát.

2021. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/162 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kezdet , ha marad hozza a fickóját ( meg annak a kölkét ) esetleg megfogan lehet vénségetekre nevelni .... Szomszéd meg páran az utcában igy jártak ....
2021. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/162 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van gyerekem, igen. Férjem is. Nem egy barmikor lecserélhető fax, ahogy itt a tobbsegnek, hanem egy eletre valasztott tarsam. Mi kommunikalni szoktunk, ami ugye itt szinten ismeretlen fogalom. Tehát pl amiko felmerült a kérdés, hogy hozzánk költözzön e az anyósom, akkor mi leültünk és átbeszéltük ezt a kérdést. Ő elmondta, hogy az anyja és segíteni akar neki, én meg elmondtam hogy nekem csak az anyósom és nagy eséllyel nem fog minden simán menni. Mi ketten megállapodtunk abban, hogy mik lesznek a szabályok és mi lesz a következmény, ha anyós ezeket nem tartja be. Határidőnk is van: anyós addig marad, amíg a gyerek. Ha a gyerek kirepül, anyós megy idősek otthonába. Lehet ám így is. Kommunikáció a kulcsszo.
2021. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/162 anonim ***** válasza:
70%
Azért azt már nem néznénk el, hogy a mi nyakunkra csináljon gyereket. Ha annyira felnőtt hogy gyereket csinált, akkor bizonyára a lakahatás sem okozhat gondot.
2021. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/162 anonim ***** válasza:
35%
Akinek esze van az támohatja a lányát/fiát, hogy ne kelljen albérletben élnie, ha van hova mennie. Az albérlet normális ember kerüli mint a tüzet, ott csak a főbérlő nyerészkedik a sok pénzügyi analfabétán. Amíg nincs önrészre addig nem kell különéléssel pattogni..
2021. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!