Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A feleségem lánya 2 hónapja...

A feleségem lánya 2 hónapja nálunk tanyázik. Mikor érdemes szóvá tenni, hogy ideje lenne elköltöznie?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 11:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/162 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy nem értem, hol itt a gond!

Az egyik unokatesóm is 28 évesen hazaköltözött az albélretből, mert nem jött ki a szomszédokkal. A szüleinek van egy jól menő vállalkozásuk, és természetesen egy nagy házuk vagy 5 szobával. Őket nem zavarja, ha a ti házatokban van elég hely akkor téged se kellen zavarnia.


Persze, jól tudom nem mindenkinek gazdagok a szülei de ez csak egy példa volt!

Mi pl. sorházban lakunk, ha a kertszomszédunk meghal akkor a szüleim felvásárolják a házát és vagy én vagy valamelyik testvérem beköltözhet/megveheti..még nem tudom hogy lesz!

2021. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/162 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert szakított a barátjával és nincs még saját lakása ahova mehetett volna!!!! Az anyja meg érthető módon segíteni szeretné! Nem jókedvéből járkál haza hónapokra!!!
2021. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/162 anonim ***** válasza:
76%

#78

És ha a gyerek nem megy még 10-15 évig? Akkor addig tűrsz? Mert úgy értelmeztem az írásodból.

2021. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/162 anonim ***** válasza:
86%

Ez érdekes, mert én bármikor haza!mehetnék az anyukámhoz, pedig ő is másik lakásban lakik, nem abban, amelyikben felnőttem. És azért mehetnék haza hozzá, mert ő ÖRÜL nekem, hogy ott vagyok mellette. Amikor ott laktam, akkor a férje nem szólt soha bele. Sőt! Azt nem tudom, hogy ő hogy viselte, de soha nem volt veszekedés, se beszólás, ő természetesnek vette, és veszi a mai nap is, hogy az anyukámhoz haza megyek, és addig maradok, ameddig szeretnék. Én is tisztelem és szeretem anyukám férjét, ő is ugyanúgy áll hozzám, eszébe sem jutott soha, hogy kirakjon engem, vagy a tesómat.

Szerintem így működik egy normális család.

Habár nem élhet mindenki normális családban.

2021. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/162 anonim ***** válasza:
70%

103!


Igen, van benne tűrés is. Nem rajongok az anyósomért. De ez a megállapodásunk. A gyerekem viszont nem fog 10-15 évig itt maradni, elég céltudatos és vágyik az önálló életre úgy is, hogy neki is külön lakresze van, ahol teljesen el tud vonulni.

2021. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/162 anonim ***** válasza:
64%

Azért érdekes ám, hogy a pasi ebben a kérdésben csak egy lecserélhető fax, a gyerekkel szemben, ellenben a gyerek ép véget ért kapcsolata fontosabb mindennél, hiszen ki kell hevernie a szakitast...



Szerintem meg inkább az az érdekes hogy senkinek nem tűnik fel milyen utalattal beszél a kérdező a párja gyerekerol. Pusztán azért mert oda költözött 2 hónapja. Amikor még csak a kérdést olvastam azt hittem minimum pár éve ott van és eloskodik rajtuk.

2021. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/162 anonim ***** válasza:
65%
Igen #106 én is ezt mondom, hogy 2 hónapról van szó, nem évekről. Itt nem az ott éléssel van a baj, hanem alapból nem akarja elfogadni szerintem a lányt. Csak akkor miért vette feleségül az anyját?
2021. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/162 anonim ***** válasza:
68%
Azért két hónap nem a világ vége. Tipikusan az az eset amikor valaki összejön egy gyerekes emberrel és aztán nem tetszik neki a másik gyereke. És most tök mindegy hány éves, a gyereke mindig a gyereke marad.
2021. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/162 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy nõ a kérdezõ és a férjénezk költözött oda a lánya, mert a nõk inkább nem türik a férjnek a gyerekét, tisztelet a kivételnek.
2021. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/162 anonim ***** válasza:
63%

"Kérdezõ mégis miben zavar téged, hogy ott lakik?"


Na, aki ezt kérdezi, az nem lakott még együtt felnőtt emberrel, akihez semmi köze az életben.

Miben zavaró? Kb. MINDENBEN.

2021. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!